Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BICIKLETE

24 katershe, e kuqe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic", gjendja: shume e mire

Botuar më 04/12/2023
8.000 leke

BICIKLETE ORIGJINALE

E pa perdorur dhe ne gjendje te mire. Ngjyra: bardh me detaje blu., Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/11/2023
200,00 euro

WINORA SINUS IN8

Shitet biçiklete elektrike Winora, e ardhur nga Gjermania. 1 muaj e perdorur. Gjendje perfekte. Motorr dhe bateri te firmes Bosch. Pa karikues., Tirane, Komuna e Parisit, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2023
1.000,00 euro

BICIKLETE ORIGJINALE BMC

Shes biciklete origjinale BMC masa 26. Gjendja si e re., Unaze e Re, kompleksi Green City, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/11/2023
140,00 euro

SHITET KARROC INGLESINA APTIKA

Shitet karroc inglesina aptica 4 muaj e perdorur ,bler ke Prenatal 155.000lek.ka sistem ajerosje qe hapet dhe mbyllet per portbeben .Dhurat nje port bebe, Tiran, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/10/2023
900,00 euro

SHITET LABRADOR MASHKULL 3-4 MUAJSH

I mesuar ne ambjent shtepie dhe shume miqesor

Botuar më 26/09/2023
300,00 euro

CANYON INFLITE AL SLX 8.0 PRO RACE

Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/09/2023
900,00 euro

SHITET BIÇIKLETE GJERMANE BOCAS !

Shitet biçikletë 29', markë gjermane Bocas, modeli Espirit. Trupi tërësisht alumini dhe tepër e lehtë. Sistemi i marsheve origjinal SHIMANO, 3x8., Tiranë, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2023
19.000 leke

SHITET BICIKLETE FEMIJESH

Shitet biciklete per moshen 8-12 vjec, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/08/2023
5.000 leke

SHITET BILARDO

Ne gjendje shume te mire, Librazhd, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/07/2023
25.000 lekecmimi/cope
)