Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ORE DORE

Festina, per meshkuj, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic", gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2023
4.500 leke
Botuar më 15/09/2023
100,00 euro

PAISJE PER INVALID

Shitet karroce per invalid, Rruga Ali Demi, gjendja: e mire

Botuar më 18/08/2023
1.250,00 euro

KARROCE INVALIDI

Karroce per te semure ose invalide e perdorur shume pak. Mund te mbaje nje person deri 150 kg. E merr personin personin pa pasur nevoje qe ta peshosh ate. Karroce multifunksionale, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 12/08/2023
80.000 leke

PAISJE PER INVALID

Shitet karroce per invalid, Rruga Ali Demi, gjendja: e mire

Botuar më 27/06/2023
1.250,00 euro

COPE ARMANI ORIGJINALE PER SHITJE

Cope armani per shitje origjinale. copa eshte 60m dhe shitet me 20euro metri. copa eshte 95%pamuk dhe 5%mendafsh fotot jane ilustruese per modelet e krijuara nga copa, tirane, gjendja: e re

Botuar më 24/06/2023
1.200,00 euro

SHITEN SANDALE PËR FËMIJË 1.5/2 VJEÇ

Shiten 1 palë sandale të reja lëkure, për fëmijë djem, nr. 21 EU, mosha rreth 1.5/2 vjeç. Sandalet janë të reja, të papërdorura asnjëherë. Shumë cilësore, marka Start Rite. Ofertë., Tiranë-Durrës, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2023
25,00 euro

SAMSUNG GEAR S3 FRONTIER

Shitet smartwatch samsung gear s3 frontier ora eshte ne gjendje shum te mir mban bateri 2 dite, Durres, gjendja: e mire

Botuar më 07/06/2023
80,00 euro

TELESKOP

Shitet teleskop i ri, Vlore, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
130,00 euro
)