Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

IPHONE

gjendja: E re | Tiranë | 800 Euro

Iphone 11, Iphone 11 red 128 GB. I hapur me te gjitha kartat, i pa perdorur fare, me kufje dhe karikues apple origjinale, i ardhur nga Anglia. 800€, Tirane

Botuar më 21/01/2020
800,00 euro
)