Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LOGITECH K400 PLUS WIRELESS TOUCH KEYBOARD

gjendja: E mire | 3.900 Leke

Shitet Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard, PC / MAC / ANDROID, Korce

Botuar më 25/05/2023
3.900 leke

SAMSUNG NOTE 10 5G

Tiranë | 26.500 Leke

Shitet karikues per laptop ThinkPad typeC 65W 100% org, i mare nga laptopi 2022, mund te perdoret per cdo pajisje elektronike qe mer ushim me fole typeC, gjendje si e re, Tirane

Botuar më 25/05/2023
26.500 leke

SAMSUNG A52

gjendja: E re | Tiranë | 27.000 Leke

Shitet Celular Samsung A52s 5g 6gb ram 128 memorie gjendja akull si i ri display 120hz refresh rate, mban shume bateri i shoqeruar me kellefin dhe karikuesin e vet origjinal, Rruga Elbasanit

Botuar më 24/05/2023
27.000 leke

IPHONE 5S

20.000

Shitet Iphone 5S , i mirembajtur, a nevoje per bateri te re., Rruga Bardhyl

Botuar më 19/05/2023
20.000 leke

PËRGJUES SUPER CILËSOR. REGJISTRUES ZËRI. SUPER ULJE.

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.999 Leke

Regjistrues zëri, Regjistrues zeri i cilesise se larte i ri ne qese.Karikohet shpejte dhe ka kohezgjatje deri ne 500 ore regjistrim pa pushim.Ka 1 madhesi te vogel dhe mund te meret me vete kudo, Tirane

Botuar më 13/04/2023
5.999 leke

SHITET IPHON 14PROMAX 1024GB ME GARANCI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.500 Euro

Apple, 2 dit i perdorur ne gjendje te shkelqyer, Tirane

Botuar më 13/04/2023
170.288 leke
)