Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRINTER RONGTA THERMAL 80MM

7.000 Leke

Shitet Printer termik RP326 80 mm per printim faturash Shpejtesi printimi 250mm/s, zhurmë e ulet, Preres automatike opsionale. Pajisja eshte me PORT LAN, Tirane

Botuar më 15/06/2023
7.000 leke

PRINTER HP ALL IN ONE

70.000

Shitet printer all in one hp as nje muaj i perdorur Shitet per arsye mosperdorimi cmimi i diskutueshemKontakt ne whatsapp, Vlore

Botuar më 29/05/2023
70.000 leke

PRINTER LASER SAMSUNG CLP-315 OKAZION

15.000 Leke

Shitet printer laser SAMSUNG CLP-315 Okazion i ardhur nga Gjermania me bojra gjermane, Tirane

Botuar më 29/05/2023
15.000 leke

PRINTER NE SHITJE

gjendja: Do riparim | Tiranë | 5.000 Leke

Samsung ML2010PR, Mono Laser (bardh e zi), mban leter A4 dhe me te vogla. Eshte i perdore ne familje. I ka te gjitha pjeset origjinale. Ne varesi te cilesise se letres ndonjehere ngec letra, Tirane

Botuar më 11/04/2023
5.000 leke
)