Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHES LAPTOP HP PAVILION M6 31.000 LEKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 31.000 Leke

Shes laptop HP pavillino ne gjendje shume te mire. Laptopi eshte blere ne Gjermani dhe eshte pedorur vetem nga nje perdorus per 5 vite., Laptopi eshte ne gjendje shume te mire si nga ana vizuale ashtu edhe nga ana teknike. Ekrani:15.5 in. HDD:750 Gb Procesori: i5 RAM: 8Gb Windows 10. Bateria mban rreth 3 ore., Me drita ne tastjere. Shoqerohet me karikusin origjinal. Laptopi ka nje problem te vogel qe nuk i punon tasta e shigjetes majtas. Laptopi shitet per arsye mosperdorimi.

Botuar më 19/10/2021
31.000 leke
)