Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET EKRAN PORTATIV PER VIDEOPROJEKTOR 200X200CM

Tiranë | 100 Euro

Epson, akoma ne kuti i paperdorur. Ideal per bar, restorante, konferenca, etj.

Botuar më 20/08/2019
100,00 euro

SHITET SKANER DEDEKTOR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.500 Euro

Gjerman per kerkim floriri dhe tynele, pak i perdorur, kerkon dhe ndan llojin e metalit. te fshehur ne toke. Mund te dalloj dhe tunelet e fshehta deri ne 15 m thellesi. Te dhenat shikohen ne kompjuter me pamje 3D, TIRANE

Botuar më 20/08/2019
6.500,00 euro

SHITET 6 KOMJUTRA

Tiranë | 13.000 Leke

Te Kompletuar, tastiere, mouse, shiten bashke, Ne gjendje te mire pune

Botuar më 17/08/2019
13.000 leke

SHES KOMPJUTER + MONITOR ( FJALA E FUNDIT E TEKNOLOGJISE ) VIT PRODHIM 2018-2019

gjendja: E re | Tiranë | 2.000 Euro

ASUS, CPU: Intel Core I7-9700k @5.2 GHZ , Motherboard: Asus Tuf Pro gaming Z370, GPU: Nvidia RTX 2060 XC Ultra 22GB Total 6GB e dedikuar+16 Shared @1950 MHZ. RAM: 32 GB DDR4 @3000mhz, pa monitor 2000 euro me monitor 2200 euro, monitor msi curved display 27 inch, 1ms/response time, FULL HDD, @120 HZ

Botuar më 13/08/2019
2.000,00 euro