Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 7.000 Leke

Ngjyre kafe , me ndarje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
7.000 leke

KUZHINE NE FORME U-JE

gjendja: Shume e mire | 30.000 Leke

E bardhe me te zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
30.000 leke

PIKTURE PEISAZH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.600 Leke

Me kornize gold, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
1.600 leke

KREVAT + ZGARE & DYSHEK ADAM

gjendja: E re | 270 Euro

• Të përfshira në çmim : Krevati i gjithi me TAPICERI Zgara e drurit Dysheku Aloe Vera DHURATE, Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
270,00 euro

KREVAT ME TAPICERI + MAGAZINIM

gjendja: E re | 259 Euro

• Të përfshira në çmim : Krevati i gjithi me TAPICERI Zgara e hekurit me amortizatorë, Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
259,00 euro

DIVANI LUNA

gjendja: E re | 279 Euro

Mbështetësja e lëvizshme, korniza dhe sfungjeri cilësor, do ta kthejnë Lunën në hapësirën më komode në familjen tuaj. Dimensionet: 220x80cm., Bulevardi Blu, 500 m përpara urës së Tapizës (Qerek),drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.

Botuar më 28/09/2023
279,00 euro

DIVANI APRILIA

gjendja: E re | 169 Euro

I pajisur me hapësirë magazinimi nën vendin që ulesh, mund te kthehet lehtësisht edhe në një krevat për fjetje. Dimensionet: 215x80cm., Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
169,00 euro

TAVOLINË ZYRE

gjendja: E re | 129 Euro

Kompakte dhe praktike, ato përfshijnë të gjithë hapësirën që ju nevojitet për një ambient pune të rregullt dhe plot stil.Dimensionet: 120x60x73h, Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
129,00 euro

SET NGRËNIE (ME 6 KARRIGE)

gjendja: E re | 349 Euro

Dimensionet 140x80 cm me hapje 40 cm., Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
349,00 euro

SOXHORNO

gjendja: E re | 259 Euro

- Dimensionet Xhulia- 200x220 cmMarte- 200x220 cm Open- 220x220 cm, Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
259,00 euro
)