Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYSHEK TEK

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

DYSHEK TEK I RI 190X160, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 30/09/2023
8.000 leke

DYSHEK TEK

gjendja: Shume e mire | 9.000 Leke

DYSHEK TEK I RI 190X160, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 30/09/2023
9.000 leke

DYSHEK

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

DYSHEK DOPIO I RI 190X160, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 30/09/2023
13.000 leke

SHTRESE DYSHEKU DOPIO DORMEO

gjendja: Shume e mire | 5.000 Leke

160x190 cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 29/09/2023
5.000 leke

DYSHEK DOPIO ME KREVAT

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

Shitet Dyshek Dopio Standard 160×190 e markes Eminflex origjinal, Produkt Italian si dhe Zgara si ne foto. Te dyja jane ne gjendje shume te mire., Vlore

Botuar më 22/06/2023
6.000 leke

KREVAT + DYSHEK

gjendja: Shume e mire | 200 Euro

Shitet krevat 3-cereksh druri me trashesi plus zgare druri bambuje gjendje si è re plus dyshek eminflex shum pak I perdorur ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 19/06/2023
200,00 euro

DYSHEK TRECEREKSH ITALIAN CMIMI OKAZION

gjendja: E mire | 80.000

Shitet dyshek trecereksh italian cmimi okazionI paster pa asnje njolle ose shenje., Tirane

Botuar më 12/06/2023
80.000 leke

DYSHEK I PERDORUR 1 VIT

Tiranë | 10.000 Leke

Shitet Dyshek Dopio me permasa standarte. 1 vit i perdorur ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 05/06/2023
10.000 leke

SHITEN DYSHEKE DHE KREVATE

1 Leke

Shiten te gjitha paisjet e nje hosteli me 35 shtreter te kompletuar me dyshek jastik carcaf ne gjendje te mire dhe shume sende te tjera me cmime super te mira dhe te diskutueshme, RRUGA DHIMITER BEDULI

Botuar më 19/05/2023
1 leke
)