Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BIME MEDICINALE,BORONICE

gjendja: Shume e mire | 4.500 Leke

Boronice e eger shume kurative, Tirane

Botuar më 17/10/2023
4.500 leke

SHITET BREDH NATYRAL 1,9M

Tiranë | 5.000

Shitet bredh natyral 1,9m ne gjendje te shendetshme. I pershtatshem per ambjente ne brendshme dhe te jashtme, vila, kafene, restorante. Per me teper info, me kontaktoni ne telefon, Tirane

Botuar më 21/06/2023
5.000 leke
)