Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DHUROJ 2 KOTELE MESHKUJ 2 MUAJSH.

gjendja: Shume e mire | Tiranë |

Te ushqyer me mish dhe ushqim per mace, te mesuar per te ndenjur brenda ne shtepi dhe jashte ne oborr., Zogu i Zi

Botuar më 16/10/2023

QEN MALTEZ NE SHITJE

Tiranë | 150 Euro

Qen ne shitje. Maltez mashkull 6 muajsh. Shume i urte dhe i dashur. Na kontaktoni ne numrin e meposhtem, Tirane

Botuar më 30/06/2023
150,00 euro

SHITET QEN MINI SPITZ

Tiranë |

Shitet Qen Mini spitz 1 muajsh. Qeni eshte race e paster gjermane. Pesha 2-3 kg., Tirane

Botuar më 21/06/2023

QEN MALTEZ NE SHITJE

Tiranë | 150 Euro

Qen ne shitje. Maltez mashkull 6 muajsh. Shume i urte dhe i dashur. Na kontaktoni ne numrin e meposhtem, Tirane

Botuar më 14/06/2023
150,00 euro

SHITEN KELYSHA MIX PITBULL

Tiranë | 50 Euro

Shiten kelysha mix pitbull, Tirane 21 dhjetori

Botuar më 30/04/2023
50,00 euro

JEPET QEN LABRADOR (MASHKULL 8 MUAJSH)

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 400 Euro

I vaksinuar, i mesuar dhe rritur ne ambjentet e brendshme te shtepise. Me pashaporte vaksinimi. I rritur shume mire dhe i shendetshem. Jepet per arsye emigrimi. Vetem tel dhe SMS., Rruga Jordan Misja

Botuar më 26/04/2023
400,00 euro
)