Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET XHAKUZI NE GJENDJE SHUME TE MIRE

gjendja: E re | Tiranë | 30.000 Leke

Shitet gjendja e re

Botuar më 27/10/2023
30.000 leke

HIDROSANITARE TE REJA ME CMIM OKAZION

gjendja: E re | 18.000 Leke

Shitet hidrosanitare te reja, Wc + Kapak, Bide, Lavaman, Mishelator dushi, Rubinet lavamani dhe Rubinet bide, rubinet lavatrice. Shiten per arsye rikontruksioni, Vlore

Botuar më 22/06/2023
18.000 leke

LAVAMAN GURIT

gjendja: E re | 1

Shitet lavaman gurit me gdhendje me Dimensione 65 x 45 x 15. Per cmimin kontaktoni, Shkoder

Botuar më 16/06/2023
1 leke

BOLIER

35.000

Shitet Bolier, ne gjendje shume te mire, 10 litra Firma Ariston, Elbasan

Botuar më 13/06/2023
35.000 leke

BOLIER

20.000

Shes wc+bide+lavaman+bolier+grupi i dushit te pa perdorura, Blv. Zhan Dark

Botuar më 07/06/2023
20.000 leke

MISHELATOR - GRUP LAVAMANI - RUBINET

gjendja: E re | 55 Euro

Shes 2 cope mishelator italian te markes Demm, serja Jago. Mishelatoret jane te rinj. Blere gabimisht pasi me rezultuan të shkurtër per lavamanin tim te ngritur., Tirane

Botuar më 31/05/2023
55,00 euro
)