Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 RRUGA SIRI KODRA APARTAMENT ME QERA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 380 Euro

Jepet apartament me qera ne rrugen Siri Kodra 1+1 5 minuta larg Bulevardi I Ri apartamenti ndodhet ne kat te dyt te nje pallati perbehet nga dhoma e ndjenjes dhoma e gjumit tualeti, Apartamenti ndodhet ne rrugen Siri Kodra 5 min larg nga bulevardi i ri dhe 10-12 min larg nga bulevardi zogu i pare

Botuar më 23/11/2023
380,00 euro

KARROCË BEBESH NË SHITJE INGLESINA TRILOGY 3 NË 1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 19.000 Leke

Shitet karrocë bebesh Inglesina trilogy 3në1, e përdorur, e mbajtur shumë mirë, e përbërë nga krevati i bebit, sexholino për makinë dhe mbajtëse deri 25 kg. Çmimi 19000 lekë., Tiranë

Botuar më 09/10/2023
19.000 leke

SHITET RELAKS PER FEMIJE

Tiranë | 5.000 Leke

Perdorur vetem 1 muaj. Tundet me peshen e trupit, skelet druri, veshje pambuk qe lahet ne lavatrice. Mund te perdoret per femije deri ne 15 kg., Astir, Tirane

Botuar më 23/08/2023
5.000 leke

KARROCE FEMIJESH NE SHITJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.500 Leke

E pershtatshme per femije deri ne 3 vjec, Tirane

Botuar më 31/07/2023
2.500 leke

KARROCE FEMIJESH NE SHITJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.500 Leke

E pershtatshme per femije deri ne 3 vjec, Tirane

Botuar më 10/07/2023
2.500 leke

KARROCE PRENATAL

gjendja: Shume e mire | 65.000 Leke

Shitet karroce per femjijne gjendje shume te mire . Rrota dyshe funsionale ,rrotullim 360 grade dy gomat para , sistem frenimi, hapet-mbyllet pa probleme., Tirane

Botuar më 27/06/2023
65.000 leke

(OKAZION )KARROCE VERORE DHE KREVAT PORTATIV

gjendja: Shume e mire | 99.000 Leke

Okazion Shitet karroce verore dhe krevat portativ, Tirane

Botuar më 26/06/2023
99.000 leke

SHTEPI DRURI PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | Vlorë | 20.000

Shitet shtepi druri per femije me Permasat: 120 x 100 x 85 cm, Vlore

Botuar më 22/06/2023
20.000 leke

KARROCE VERORE MC CLAREN

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000

Shitet karroce per femije Mclaren, per mosha mbi 6 muaj. Ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret e nevojshem. Pozicione te ndryshme sipas rastit, Tirane

Botuar më 21/06/2023
12.000 leke

KARROCE PER BINJAKE

gjendja: Shume e mire | 12.000

Shitet karroce Inglesina per binjake ne gjendje shume te mire, per femije 6 - 36 muajsh

Botuar më 20/06/2023
12.000 leke
)