Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SET ME 7 BOKSE

gjendja: Shume e mire | 21.000 Leke

E gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2021
21.000 leke

MIKROVAL BUDGET

gjendja: Shume e mire | 2.800 Leke

E gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 25/11/2021
2.800 leke

SHITET PAISJE DHE MANIKINA

Tiranë |

Biznesi ne shitje , shiten mobiljet e dyqanit , banak , tavolina , aksesore te ndryshem dhe manikina , pasqyra dollape per magazinim , me cmime nen kosto, Tek Kristal Center kati i 2

Botuar më 24/11/2021

SHITET 45 EURO TV LG 43' LG

gjendja: Do riparim | Tiranë | 45 Euro

SHITET TV LG 43' FULL HD ME DEKODER DVBT2 TE INTEGRUAR , TELEVIZORIT NUK I PUNON EKRANI PASI KA RENE NE TOKE DHE SHTE PRISHUR TE GJITH GJERAT E TJERA I KA FUNKSIONALE ., TIRANE , OXHAKU

Botuar më 24/11/2021
45,00 euro

ORGANO CASIO

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

E gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/11/2021
15.000 leke

NGROHESE

gjendja: Shume e mire | 1.500 Leke

E gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/11/2021
1.500 leke/cope

HEKUR ME DEPOZITE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

Https://www.instagram.com/p/CWn50EZtwE5/?utm_source=ig_web_copy_link

Botuar më 24/11/2021
4.000 leke

LAVATRICE ATLANTIC

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

E gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/11/2021
8.000 leke

FSHESE KORENTI

gjendja: Shume e mire | 2.300 Leke

1800 vat, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 24/11/2021
2.300 leke/cope

SHITET FRIGORIFER PHILIPS

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

2 katesh

Botuar më 22/11/2021
8.000 leke
)