Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET SOBE ALPHA PLAN

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.000 Leke

4 vatra korent,

Botuar më 23/09/2021
3.000 leke

SHITET BOILER HORIZONTAL

10.000 Leke

SHITET BOILER HORIZONTAL NE KUSHTE PUNE, Rruga Naim Frasheri

Botuar më 23/09/2021
10.000 leke

SHITET SOBE ME PIANURE

gjendja: E re | 20.000 Leke

SHITET SOBE ME PIANURE 4 VATRA, POTHUAJSE E RE, Rruga Naim Frasheri

Botuar më 23/09/2021
20.000 leke

SHITET KEND TV MULTIFUNKSIONAL

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 50.000 Leke

Shitet kend televizori modern, i bere me porosi ne vleren 1350 euro, ngjyre krem pana, drr dhe emtiev, super cilesi. Shitet per arsye te shitjes se apartamentit. 151*54*220, Tek Globe

Botuar më 23/09/2021
50.000 leke

4 MONTH OLD PUPPY GIRL

gjendja: E re | Tiranë |

Happy and vaccinated 4 month old puppy girl is looking for a new home., Tirana

Botuar më 22/09/2021

SHITET KOLLTUK

Tiranë | 5.000 Leke

Shitet kolltuk druri me shilte

Botuar më 22/09/2021
5.000 leke

TAVOLINE

Tiranë | 3.000 Leke

Shitet tavoline per ambjente te brendshme dhe jashtme

Botuar më 22/09/2021
3.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 93.800 Leke

Me dollap me 6 kanata, komo me pasqyre, 2komedina, skelet krevati dopio, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
93.800 leke
)