Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

2 DRITARE DURALUMINI SHUME PAK TE PERDORURA

Tiranë | 7.000 Leke

Dopio xham, me hapje me shine, te bardha

Botuar më 16/05/2019
7.000 leke/cope

SHITEN 1 PALE KOLLTUQE TRES, DYSH DHE 2 TEKE

gjendja: E mire | 25.000 Leke

Ngjyre vishnje, te perdorura, me damask, rruga e kavajes

Botuar më 16/05/2019
25.000 leke

SHITET LAVATEST

15.000 Leke

Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 15/05/2019
15.000 leke

4 DIVANE

60.000 Leke

Ngjyre te kuq, ne gjendje te mire. Etezhar tev, tavoline mesi, kristaliere, tavoline buke me 4 karrike

Botuar më 15/05/2019
60.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 10.000 Leke

Me 4 karrige lekure te bardha, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/05/2019
10.000 leke

SHITET

30.000 Leke

Qen Maltez, 4 muajsh i bardhe, i vaksinuar

Botuar më 14/05/2019
30.000 leke

SHITET KOMPLET DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë |

Shitet per arsye mosperdorimi. Materiali eshte MDF e cilesise me te mire. Kompleti perbehet nga dy krevat tek , nje komedine, pasqyra dhe dollapi i madh

Botuar më 14/05/2019

KARROCË FËMIJËSH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 45.000 Leke

Mesatare ne gjendje shume te mirë

Botuar më 14/05/2019
45.000 leke

FURRË WHIRLPOOL AKZ9 6230 IXF FURRË ELEKTRIKE INKASO E PAVARURPANELI I KOMANDIMIT ME KURSOR DHE ME PREKJE12 PROGRAME GATIMI 6TH SENSE (RECETA AUTOMATIKE GATIMI)

Tiranë |

Mbyllja e deres Soft ClosingVeshje Vetpastruese KatalitikeKapaciteti: 73 lBllokim PaneliAksesor: 2 tava të emaluara + 1 skarë të kromuar + 1 shinë teleskopike

Botuar më 14/05/2019

FURRË WHIRLPOOL AKP 744 IX FURRË ELEKTRIKE INKASO E PAVARURKONTROLLI ELEKTRONIK ME BUTONA + TOUCHPROGRAMIM ELEKTRONIK I KOHES SE GATIMITTEMPERATURA E GATIMIT NGA 50ºC-250ºC

Tiranë |

6 programe gatimiDera me 2 xhama3 Nivele gatimiKapaciteti: 65 litraAksesore: 2 tava te emaluara + 1 skare te kromuar Ngarkesa totale elektrike: 3200 WKlasa e Energjise: A

Botuar më 14/05/2019