Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Material cope ngjyre lejla dhe bezhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
25.000 leke

KOLLTUKE 3-SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 22.000 Leke

Material cope ngjyre gri, me kembe druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
22.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 35.000 Leke

Material cope dhe lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
35.000 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.600 Leke

Me trine druri, 160cm x 190cm, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
9.600 leke

DOLLAP

gjendja: E mire | Tiranë | 16.900 Leke

Material mdf, ne forme kendore, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
16.900 leke

SHITEN DIVAN ITALIANE

35.000 Leke

3 dhe 2, ne gjendje shume te mire bezhe. Te gjitha jastiqet me pupla

Botuar më 12/09/2019
35.000 leke

TAVE

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

Me korent, per gatim, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/09/2019
3.500 leke

PASQYRE, ME KORNIZE

gjendja: Shume e mire | 12.500 Leke

Te zeze, per parukeri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/09/2019
12.500 leke

KARRIGE

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

Me rrota, zyre, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/09/2019
6.000 leke

KREDENCE

gjendja: Shume e mire | 27.000 Leke

Me pasqyre , ngjyre gri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/09/2019
27.000 leke