Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOLLTUK TRESH

gjendja: Shume e mire | 23.500 Leke

ME NJE KRAH, NGJ E KUQE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 15/10/2018
23.500 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 42.000 Leke

NGJ KAFE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 15/10/2018
42.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | 27.000 Leke

NGJ BEZHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 15/10/2018
27.000 leke

BIBLIOTEKE

gjendja: Shume e mire | 7.000 Leke

ME NDARJE DHE 2 KANATA, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 15/10/2018
7.000 leke

KOLLTUK TEK

gjendja: Shume e mire | 3.200 Leke

NGJYRE E KUQE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 15/10/2018
3.200 leke

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME FEMIJESH, KUZHINE (KOMPLET), TAVOLINE NGRENIE

Tiranë | 80.000 Leke

Aspirator, tavoline mesi, ne gjendje te mire model klasik, Rr. Frank Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar me 15/10/2018
80.000 leke

SHITEN MOBILJE SHTEPIE,

gjendja: Shume e mire |

Koha mesatare e perdorimit 4 muaj. Kuzhina me k/bufe dhe paisje elektro shtepiake, sallon ndenje, dhome gjumi. Te interesuarit te kontaktojne ne whats'app, Tirane

Botuar me 15/10/2018

KREVAT PER FEMIJE MDF

gjendja: Shume e mire | 17.000 Leke

NGJYRE EKUQE NEFORME MAKINE SPORTIVE, E GJENI TEK SHTEPIA EOFERTAVE 2 RR SULEJMAN DELVINA

Botuar me 13/10/2018
17.000 leke

KREVAT PER FEMIJE NGJYRE E KUQE MDF

gjendja: Shume e mire | 17.000 Leke

NE FORME MAKINE SPORTIVE

Botuar me 13/10/2018
17.000 leke