Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KREVAT TEK

gjendja: Shume e mire | 3.200 Leke

Me trine hekuri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolle "Vasil Shanto"

Botuar më 02/04/2020
320 leke

KREVAT SUPERDOPIO

gjendja: E mire | Tiranë | 9.600 Leke

Me tapiceri lekure dhe dyshek, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 01/04/2020
9.600 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 16.000 Leke

Ngjyre venge mdf, me permasa 160 cm x 190cm, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 01/04/2020
16.000 leke

KREVAT FEMIJESH PALI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 11.200 Leke

Me dyshek, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 01/04/2020
11.200 leke

KREVAT PER TE SEMURE

gjendja: Shume e mire | 64.000 Leke

Me mekanizem dhe pult, E gjeni tek Shtepie e Ofertave 2, Rruga "Sulejma Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 01/04/2020
64.000 leke

KREVAT TEK

gjendja: Shume e mire | 5.200 Leke

Per femije, pa dyshek, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 31/03/2020
5.200 leke

KREVAT FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 10.400 Leke

Ngjyre e bardhe me dyshek aloe vera, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 30/03/2020
10.400 leke

TRINE DRURI

gjendja: E re | 5.500 Leke

Dopio, permasat 160cmx190cm, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 28/03/2020
5.500 leke

KREVAT TEK

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.500 Leke

Me zgare druri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rruga "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini"

Botuar më 28/03/2020
8.500 leke

KREVAT TEK

gjendja: Shume e mire | 10.500 Leke

Me dyshek, me 3 sirtare, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 28/03/2020
10.500 leke
)