Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DIVAN 3SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.500 Leke

Cope ngjyre portokalli, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 22/02/2020
9.500 leke

KOLLTUK TEK

gjendja: Shume e mire | 6.500 Leke

Ngjyre e kuqe, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 21/02/2020
6.500 leke/cope

KEND

gjendja: Shume e mire | 39.000 Leke

Kolltukesh lekure me cope bezhe, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 20/02/2020
39.000 leke

KOLLTUK

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

Lekure i kuq gjendje super, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 20/02/2020
25.000 leke

SHITEN KOLLTUQE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

3, 2 dhe 2 teke. Dyshja bëhet krevat, Komuna Parisit

Botuar më 14/02/2020
12.000 leke
)