Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET DOLLAP MULTIFUNKSIONAL

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

I bardhe, spacioz dhe i pershtatshem per dhome gjumi matrimoniale ose femijesh.Permasat jane : Lartesia 230cm, Gjatesia 180cm Thellesia 53cm., Rruga Mine Peza

Botuar më 04/12/2018
30.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

NGJ PANA, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 04/12/2018
13.000 leke