Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES PIANURE 2X2, LAVAMAN+GRUP, ASPIRATOR,

gjendja: E mire | Tiranë | 20.000 Leke

Pianure me 2 vatra korenti dhe 2 me gazi , aspirator, lavaman, te gjitha per 20000 leke, tirane

Botuar më 18/08/2019
20.000 leke

SHES KREVAT + DYSHEK DORMEO

gjendja: Shume e mire | 51.000 Leke

Krevati eshte 180*200 cm me veshje cope mikrofibel i cilesise D, me mekanizem per vendosjen e rrobave dhe dyshek dormeo viti prodhimit 2014, Kodra e diellit 1

Botuar më 13/08/2019
51.000 leke