Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PROÇESORI ME SHUME FUNKSIONE KENWOOD. KAPACITETI I ENES SE GRIRESES 2.1 LITER KAPACITETI I BLENDERIT 1.2 LITER, 2 NIVELE SHPEJTESIE DHE NJE PULS. SUPER FUQI 800 WATT

19.000 Leke

Shtrydhese Agrumesh. Blender. Grirese farash qe i kthen ne pluhur. Grirje me forma se permban 3 disqe per forma te ndryshme. Rrahese kremrash dhe salcash

Botuar më 24/04/2019
19.000 leke

KAFE FILTER KMIX KENWOOD

12.000 Leke

Kapaciteti 750 ml - 6 filxhan. Gjendet ne dy ngjyra. Jeshile dhe e zeze

Botuar më 24/04/2019
12.000 leke

KOMBINATI MULTIONE KENWOOD, BRUMATRIÇE ME KAZAN 4,3L, 1000 W FUQI, TEL PER VEZET, PERZIERES PER KREMRAT E NDRYSHEM, PERZIERES PER BRUMIN, BLENDER QELQI ME MADHESI 1,6L, SHTRYDHESE AGRUMESH

45.000 Leke

Shtrydhese frutash, grirese mishi, grirese fruta perimesh, grirese me 3 disqe per fruta dhe perime ne forma te ndryshme TË GJITHA NË 1, Rruga e Kavajes , ish parku i autobuzave, prane qendres CondorShallvaret, perballe ures se ish-Bllokut

Botuar më 24/04/2019
45.000 leke

MAKINERI KUZHINE KMIX KJO MAKINERI ESHTE KRIJUAR ME CILESINE ME TE LARTE DHE CDO KOMPONENT ESHTE TESTUAR PER TE BERE NJE USHQIM TE CILESISE SE LARTE, ÇDO DITE DHE NE CDO KOHE!

49.900 Leke

Permban 3 elika per perzierjen e brumit, kremrave dhe vezeve! mund t'i shtoni aksesore sipas deshires me anen e porosive dhe kthehet ne nje makineri me shume funksione, Fuqia prej 500 Watt, kazan 5l. Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave prane qendres Condor Shallvaret perballe ures se ish-Bllokut

Botuar më 24/04/2019
49.900 leke

RRAHESE VEZESH

3.990 Leke

2 elika per te trazuar brumra te ndryshem edhe veze 5 nivele shpejtesie Shpejtesi dhe saktesi ne pergatitjen e brumrave dhe embelsirave te ndryshme, 1. Rruga e Kavajes ish parku i autobuzave prane qendres Condor 2. Shallvaret perballe ures se ish-Bllokut

Botuar më 24/04/2019
3.990 leke

MAKINE PER GRIRJE MISHI KENWOOD,

16.000 Leke

Pergatisni salcicet dhe qoftet e fresketa ne kohe rekord per femijet. Fuqia 1500W 1.9kg/min, 3 madhesi te ndryshme te nxjerrjes se mishit te grire, Rruga e Kavajes ish parku i autobuzave prane qendres Condor Shallvaret , perballe ures se ish-Blloku

Botuar më 24/04/2019
16.000 leke

PERZIERESI SHKOP DHE GRIRESJA PERGATITET NE KOHË REKORD USHQIMI I BEBEVE TUAJA. SMOOTHIT E MENJEHERSHME DHE SUPAT E SALCAT KREMOZE. KOKA E PERZIERESIT SHKOP E PERBERE NGA 3 THIKA

6.990 Leke

Grini farat, erezat, perimet e frutat shume shpejt! Fuqia 450Watt 2 nivele shpejtesie. Griresja me kapacitet 500 m. Gota e perzieresit shkop 500 ml

Botuar më 24/04/2019
6.990 leke

THEKESE BUKE ME 2 VENDE KENWOOD E CILA E THEK BUKEN NE FARE PAK SEKONDA PER SHKAK TE NXEHTESISE QE KA. PERMBAN DISA NIVELE NXEHTESIE. MUND TE NGROHNI BRIOSHIN

5.500 Leke

Ose embelsirat e tjera ne zgaren e siperme qe pajisja permban. Mbledhese therrimesh e cila ndodhet ne pjesen e poshtme te pajisjes. Shume komode per mengjese te shpejta, 1. Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave prane qendres Condor dyqani Kenwood 2. Shallvaret, perballe ures se ish - Bllokut

Botuar më 24/04/2019
5.500 leke

PERZIERESI I DORES KENWOOD

4.900 Leke

Fuqi Perfekte 600W. Perzieres per salca, smoothie, supa kremoze etj. Shoqerohet me nje gote te madhe per keto perzierje, Rruga e Kavajes ish parku i autobuzave prane qendres Condor Shallvaret perballe ures se ish-Bllokut

Botuar më 24/04/2019
4.900 leke

PERZIERES ME 2 KOKA QE I NDERROHEN FUQIA MOTORRIKE 800 WATT

6.990 Leke

Permban nje shkop i cili eshte apostafat per te bere pure dhe nje shkop i cili eshte per supra kremoze, smoothie, salca, kokteie, Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave prane qendres Condor-Shallvaret perball ures se ish Bllokut

Botuar më 24/04/2019
6.990 leke