Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KREVAT/DJEP

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

Per femije, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
13.000 leke

KREVAT PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

Me dyshek dhe aksesore, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
13.000 leke

DOLLAP

gjendja: E re | 33.000 Leke

Me 5 kanata, 200x220 cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
33.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

Ngjyre e bardhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke

MBAJTESE KEPUCESH

gjendja: E re | 13.500 Leke

Me pasqyre, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
13.500 leke

SKELET KREVATI DOPIO

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me trine, ngj venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
12.000 leke

2 DRITARE DURALUMINI SHUME PAK TE PERDORURA

Tiranë | 7.000 Leke

Dopio xham, me hapje me shine, te bardha

Botuar më 17/07/2019
7.000 leke/cope

SHITET TAVOLINE

Tiranë | 10.000 Leke

Druri, 1m kur hapet behet 2m, me 4 karrige druri me fiber

Botuar më 16/07/2019
10.000 leke

DOLLAP NGJ VENGE

gjendja: Shume e mire | 14.400 Leke

Me shine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 16/07/2019
14.400 leke

KUZHINE E DREJTE

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

Ngj pana/venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 16/07/2019
20.000 leke