Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN 2 KARROCA FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | 100 Euro

Nje per femije te sapolindur dhe nje per femije 6 muajsh, Rruga Don Bosko

Botuar më 23/06/2018
100,00 euro/cope

SKELET KREVATI TEK

gjendja: Shume e mire | 3.000 Leke

NGJ E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMNA DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/06/2018
3.000 leke

KARROCE BINJAKESH

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

NGJYRE BLU, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMNA DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/06/2018
8.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | 32.000 Leke

ME KRAHE LEKURE, NGJ E ZEZE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/06/2018
32.000 leke

SHITEN KREVAT TEK, DHE DOPIO TAVOLINE TELEVIZORI. OFERTE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Krevat tek me dyshek si dhe nje tavoline televizori xhami., Tek zona e Freskut, tek teleferiku

Botuar më 22/06/2018
20.000 leke

TAVOLINE

gjendja: Shume e mire | 19.000 Leke

NGRENIE+4 KARRIGE DRURI NGJYRE E BARDHE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/06/2018
19.000 leke

ABAZHUR

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

ME 5 POÇA, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/06/2018
3.500 leke/cope