Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SOBE GATIMI

gjendja: Shume e mire | 8.500 Leke

Me 4 vatra gazi dhe 2 korent, furra me korent, E gjeni tek Shtepia e Ofertave2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/03/2019
8.500 leke

SHITET LAVATRICE ARISTON

gjendja: E mire | 5.000 Leke

5 kg, prane Medresese

Botuar më 20/03/2019
5.000 leke

ANTENE SATELITORE

Tiranë | 5.000 Leke

Ne gjendje shume te mire, alumini, 120cm,

Botuar më 19/03/2019
5.000 leke

SHITET PRINTER THERMIK PER BAR KAFE, EPSON

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.000 Leke

I perdorur ne gjendje te mire, don bosko

Botuar më 19/03/2019
5.000 leke/cope

SHITEN PERDE AJRI MIDEA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Per ndarje ambientesh, Tirane

Botuar më 18/03/2019
20.000 leke

SHIET FRIGORIFER MONDIAL ELITE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Me kapacitet 270 litra. I pershtatshem per mbajtje mishi, akullore etj, Laprake

Botuar më 18/03/2019
20.000 leke

FRIGORIFER

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

I vogel, per zyra, E gjeni tek Shtepia e Ofertave2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/03/2019
3.500 leke

LAVATRICE LG

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

7 KG, E gjeni tek Shtepia e Ofertave2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/03/2019
20.000 leke