Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TAVOLINE TV, OVALE, ME DY NDARJE XAMI DHE NJE DRURI METALIXATO 65X120, TAVOLINE MEI OVALE ME

Tiranë | 25.000 Leke

SUPRINE XHAMI, E NDERTHURUR ME DRU DHE METAL E LEVISSHME ME RROTA 60X110

Botuar me 20/10/2018
25.000 leke

KONDICIONER 12000 BTU

gjendja: Shume e mire | Durrës | 10.000 Leke

Kondicioner i perdorur i markes Bestcom, njesia e brendeshme dhe e jashtme, me fuqi ftohese 12000 btu, ne gjendje pune dhe pa shenja ndryshku, Durres

Botuar me 20/10/2018
10.000 leke

SHITEN DYER DHE DRITARE TERMIKE ITALIANE MATERIALI PVC

gjendja: Shume e mire | Durrës | 650 Euro

Dy dritare njera me tre kanata tjetra me dy kanate. 2 dyer ballkoni njera me nje kanat dhe tjetra me dy kanate. me dopio xham dhe mbyllje perimetrale. Ngjyra e bardhe me gri, Durres

Botuar me 20/10/2018
650,00 euro

QEN AZIAT SHARRI 1VJEC E GJYSEM,

Durrës | 10.000 Leke

Mashkull, i vaksinuar, 20.000 leke; si dhe nje qen raca Kangall, femer, 7-muajsh, rrace e paster, shume te mire per roje vilash, kapanonesh etj, Ndodhen ne Durres

Botuar me 19/10/2018
10.000 leke

FRITEZE

gjendja: Shume e mire | 5.000 Leke

PROFESIONALE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
5.000 leke

HOME CINEMA LG

gjendja: Shume e mire | 14.000 Leke

ME VUFER, DVD, 5 BOKSE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
14.000 leke

PIANURE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

E VOGEL ME 2 VATRA KORENTI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
4.000 leke

DOLLAP ME 4 KANATA

gjendja: Shume e mire | 27.000 Leke

NGJYRE PANA, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
27.000 leke

ETAZHER

gjendja: Shume e mire | 9.500 Leke

KENDOR PER TELEVIZOR, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
9.500 leke

DHOME GJIMI

gjendja: Shume e mire | 68.000 Leke

ME 4 KANATA, 2KOMEDINA, KOMO ME PASQYRE, SKELET KREVATI ME TRINE DRURI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
68.000 leke