Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHES APARATURA TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT NE FUSHEN E ESTETIKES, ARSYE EMIGRIMI

Gjendja: shume e mire, aparaturat jane te pajisura me sistem te dixhitalizuar, me autoprogramim, pra me nje buton kryen protokolle te detajuara sipas specifikave te lekures, trupit., depilim i perhershem, trajtim rrudhash, celuliti, rimodelim, program dobesimi dhe masazhesh, trajtim i specializuar i akneve dhe lekurave kuperoze, trajtim venash te demtuara

Botuar më 22/01/2020
9.900,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION BIZNESI FAST FOOD!!

Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Ambjent totalisht i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 22/01/2020
1 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI

Shitet biznesi parukeri me te gjitha pajisjet e nevojshme te parukerise dhe estetikes. Klientele e ngritur., Rr. Rapo Hekali, mbi Qendren Kristal

Botuar më 22/01/2020
10.000,00 euro

10 TAVOLINA BARI

Ne gjendje te mire, Çmimi per secilen tavoline

Botuar më 21/01/2020
7.000 leke

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT BRENDA PAZARIT TE RI

Gjendja: shume e mire, Brenda Pazarit te Ri SHITET biznesi Bar Restorant totalisht i kompletuar me sip tot 110 m2 gjendje pune.Biznesi 30.000 euro,Qera 1.000 euro/muaj. 0684109062, onlineprona@gmail.com, Brenda Pazarit te Ri pozicioni i dukshem dhe i favorshem

Botuar më 21/01/2020
30.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE BRENDA PAZARIT TE RI

Gjendja: shume e mire, Brenda Pazarit te Ri SHITET biznesi i Bar totalisht i kompletuar gjendje pune 52 m2 brenda,20 m2 jashte. Biznesi 20.000 euro, Qera 850 euro/muaj. 0684109062, onlineprona@gmail.com, Brenda Pazarit te ri pozicion i dukshem dhe i favorshem.

Botuar më 21/01/2020
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI PICERI KREPERI TEK PALLATET CABEJ

Gjendja: shume e mire, Pallatet Cabej SHITET biznesi Piceri Kreperi ne gjendje pune xhiro shume te mire, 46 m2,me te gjitha paisjet.Cmimi 4.000 euro,qera 370 euro/muaj. 0684109062, onlineprona@gmail.com, Pallatet Cabej ne buze rruge ku ka levizje kembsoresh dhe makinash.

Botuar më 21/01/2020
4.000,00 euro

EKSPRES KAFEJE PROFESIONAL, ME 4 GRUPE,

Shume pak i perdorur, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 21/01/2020
250,00 euro

JEPET ME QERA BIZNES

Bar Restorant, 97 m2, 74m2 siperfaqe e brendshme dhe 23 m2 e jashtme, Me pajisjet super cilesore dhe ambjent modern i sapo perfunduar

Botuar më 21/01/2020
2.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Bar Restorant , me siperfaqe 97m2 , 74 m2 siperfaqe e brendshme dhe 23m2 e jashtme , Me te gjitha pajisjet brenda , pasjet super cilesore , Me dokumenta te rregullta ,

Botuar më 21/01/2020
25.000,00 euro
)