Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI+DYQANI I SALLON PARUKERI

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar totasht me kushte bashkohore., ...

Botuar më 18/06/2018

SHITET BIZNESI ME RROBA FEMIJESH DHE VESHJE INTIME

Ne pozicion shume te mire, ne rruge kryesore, xhiro e kenaqshme, malli shume cilesore...

Botuar më 18/06/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD BRACAJ

Biznes I ngritur prej tre vjetesh., Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 14/06/2018

SHITET BIZNESI I BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², PARKIM LAVAZH,

Kend lojrash per femije, biznes I ngritur prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro...

Botuar më 14/06/2018

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Shitet eshte 90 m kub freskues dhe ngrires. ose shitet, perballe fabrikes se birres ne fund te tregut ushqimor

Botuar më 22/06/2018
20.000 leke

SHITET

Aspirator

Botuar më 22/06/2018
50.000 leke

SHITET MAKINERI AKULLORE

Taylor, prodhim amerikan, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , 12litra me 3 leva

Botuar më 22/06/2018
1.500,00 euro

RR. “DRITAN HOXHA”, LAPRAKE, BLLOKU “GINTASH”,

Shitet biznesi “Bar Kafe-Restorant”, me klientele te rregullt, e kompletuar me te gjitha pajisjet dhe orendite e nevojshme, me xhiro goxha te mire, shitet per arsye familjare

Botuar më 22/06/2018
18.000,00 euro

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE, 1.30X2.10M LARTESI, 170.000 LEKE

Frigorifer Reklamues 3m i gjate, 140.000 leke, frigorifer banak ngrires. 30.000 leke. Paisje Italiane. Çmime te diskutueshem.

Botuar më 22/06/2018
350.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar më 22/06/2018
25.000 leke

SHITET BIZNESI HOT GRILL SUFLAKI, (FAST FOOD) BIZNES I NGRITUR PREJ 3 VITESH

KLENTELE E RREGULLT, XHIRO E KENAQSHME, Rr. "Xhanfize Keko", porcelan

Botuar më 22/06/2018
30.000,00 euro

TEK ASTIRI, SHITET BIZNESI I ÇERDHE/KOPESHT PRIVAT,

Me biznes dhe pune te ngritur prej 10 vitesh, aktualisht ne pune. Çmimi

Botuar më 22/06/2018
30.000,00 euro

SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznesi i ngritur per me shume se 10 vitesh. Klientel e ngritur. Biznes fitimprures. Aktualisht ne gjendje pune. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Adresa: Perballe 7 xhuxhave, Rr."Elbasanit"

Botuar më 22/06/2018

JAPEN ME QERA 3 AMBIENTE BIZNESI

(30 m², 45 m², 60 m²) te pershtatshme per cdo lloj biznesi, cmimi i arsyeshem, Ne hyrje te tregut te Madh tek Posta, Vlore

Botuar më 22/06/2018
185,00 euro/muaj