Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRIGORIFER KOLLON

Per bar kafe. Banak italian. Ekspres. Mulli per bluarje

Botuar më 12/06/2019
80.000 leke

LINJE PAKETIMI CAJ DHE BIME MEDICINALE NE BUSTINE

Gjendja: shume e mire, Makineri paketim caj dhe bim medicinale ne bustine dhe materiale shtes, + 2 mullinj Italian me 4 krera, dimension grirjeje, Kombinat Tirane

Botuar më 12/06/2019
16.000,00 euro

KALDAJE PER QUMESHT DHE NGROHJE

Gjendja: shume e mire, Kaldaje per ngrohjen e qumeshtit ne baxho Gjithashtu perdoret edhe per sistem ngrohjeje neper kopeshte,shkolla dhe neper fabrika. Ne gjendje shume te mire, Lushnje

Botuar më 12/06/2019
15.000,00 euro

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, 3 frigorifer kollon freskues, frigorifer akullore me 6 vasketa 35.000 leke. Frigorifer banak 2.5m, 7m rafte italiane, furre byreku, 10 rafte., ngrohese byreku dhe reklamuese 20.000 leke, frigorifer kolon freskues 10.000 leke

Botuar më 11/06/2019

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE

18-20 metra kub, ne gjendje pune

Botuar më 11/06/2019
3.000,00 euro

APARAT KERKIMI

Per metale, me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/06/2019

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

E kompetuar totalisht me paisje te reja vetem 6 muaj te perdorura. 2 pasqyra te bardha, 2 poltrone, nje ekspozitor+tavolina e thonjve. 1300 E te diskutueshme., Zogu Zi, Sheshi Karl Topia

Botuar më 11/06/2019

FURRE BUKE ELEKTRIKE GJERMANE BONGARD, 4 KATE, ME LOPATE

Katet punojne te pavarur nga njeri tjetri, piqen 240 kg buke, me dhoma fermentimi, rafte marketi me grile, sfoliatrice, brumatrice pasticerie, tavolina e pregatitjes se brumit

Botuar më 10/06/2019
10.000,00 euro

SHITEN TE GJITHA PAISJET E NJE FURRI BUKE, TE KOMPLETUARA

Me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkatese, furra, tava, banak, etj. Ne gjendje shume te mire pune. Shiten per mbyllje aktiviteti.

Botuar më 10/06/2019
13.000,00 euro