Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 18/02/2019
70.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE,

LAVATEST, komodine 3m e gjate, 2 pasqyra, nje poltroon, 2 pupa, 1 karrele, 1 vitrine xhami per reklamim produktesh, 1 raft druri 3x20 I gjate dhe 1.30 I gjere, ngjyre e bardhe, 1 kukull, 1 bulier etj. Adresa: Kombinat

Botuar më 16/02/2019
80.000 leke

FRIGORIFER

Kollon Freskues, me shina. 1 vit i perdorur

Botuar më 15/02/2019
150.000 leke

LAVATEST PER PARUKERI

Gjendja: e re, ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur, Rruga e Durresit, TIRANE

Botuar më 15/02/2019
30.000 leke

7 VAZO LULESH DEKORATIVE

Gjendja: shume e mire, materiali beton dekorativ, bashke me lulet, ngjyre gri e erret, shume pak te perdorura, Tek ish fusha Aviacionit

Botuar më 15/02/2019
2.200 leke

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 10000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz. 10.000 leke

Botuar më 15/02/2019

SHITEN RAFTET E NJE DYQANI

Materiale ndertimi. Ne gjendje te mire

Botuar më 15/02/2019
200.000 leke

SHITET HIDROTURBINE ELEKTRIKE, ME KAPACITET 24KW,

Ne gjendje shume te mire pune. 6.000 Euro si dhe Gjenerator, nafte, fuqia 24kw, ne gjendje te mire pune. 3.000 Euro

Botuar më 15/02/2019