Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERI ESTETIKE,

Ne gjendje shume te mire pune. 100.000 leke, Prane shkolles Ali Demi

Botuar më 10/02/2020

SHES TE GJITHA PRODUKTET E THONJVE

Gjendja: shume e mire, Furr xheli,xhel,manikyra xheli,manikyra,lima,penela,tipsa,xixa,gura,aparat parafine,parafin etj, Tirane

Botuar më 15/02/2020
30.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE

2 pasqyra bashke me mbajtesen e produkteve, 2 poltrona, 1 lavatest, 1 karrele, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan me tavoline, 1 dollap per mbajtjen, e bojrave dhe peshqirave, nje skretari me karrige, gershere prerje, gershere rrallimi, tharese flokesh, 1 vit te perdorura, te markes Ceriotti Italiane

Botuar më 13/02/2020
300.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: e re, me strukture druri dhe tapiceri lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/02/2020
25.000 leke

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, lekure e kuqe dhe pana, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/02/2020
8.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERI ESTETIKE,

Ne gjendje shume te mire pune. 100.000 leke, Prane shkolles Ali Demi

Botuar më 10/02/2020
)