Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHES LINJE PER PERPUNIMIN E PATATES

Gjendja: shume e mire, linje me makineri inoksi per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre,, Shkozet , Durres

Botuar më 19/01/2019
20.000,00 euro

MULLI BLUARJE ME GUR,

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 15/01/2019
1.000,00 euro

SHITET LINJE PRODHIMI

Per dopio xhami. Tavoline xhami me ajer, 3200*2200 cm, lavatrice, tavoline per ngritje-ulje per montimin e xhamave, kacorre per vendosjen e xhamave

Botuar më 11/01/2019
7.000,00 euro