Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIM...

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitje...

Botuar më 10/05/2019

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M, MULLI KAFE GREKE, 60.000 LEKE, 20 VASKETA AKULLORE 600 L/COPA,

Frigorifer akullore, 60.000 dhe 40.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. Frigorifer banak 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m, freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues: 2.5m. 120.000 leke, inoksi me lavapjate per lokal. 70.000 leke. 2 tavolina per zyre 8.000 leke/secila. Dhome frigoriferike per lule

Botuar më 19/05/2019
200.000 leke

SHOQERI NDERTIMI ME PERVOJE MBI 20 VJECARE NE FUSHEN E NDERTIMIT KERKON TE MARRE ME % TROJE PER NDERTIM APO TE BLEJE LEJE NDERTIMI

Kerkohet qe keto leje te ndodhen brenda unazes se mesme te Tiranes. Per info apo sqarime te metejshme, ju lutem kontaktoni ne nr. celularit ose me e-email:

Botuar më 19/05/2019

PIGERINE HEKURKTHYESISH

Gjendja: e mire, 2000 Euro, shtrydhese rrushi, 1000 Euro, fabrike akullore, 10000 Euro, mulli sheqeri, Kavaje

Botuar më 18/05/2019
500,00 euro

PRODUKTE THONJESH

Gjendja: shume e mire, Furr xheli, xhel, manikyra xhel, tipsa manikyra,penela,lima,penela, aparat parafine

Botuar më 18/05/2019

SHITEN APARATURA PER FIZIOTERAPI,

Per elektro terapi dhe ultratinguj, eshte lazer, kuba per zhbllokimin e muskujve (vakum),karrige hidromasazh – masazh per pedikyr,2 krevate dhe 2 komodina doktori.Pothuajse te reja

Botuar më 18/05/2019
5.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH TEK RRUGA

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 17/05/2019

SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI APARAT SERBETO. 70.000 LEKE, 20 KARRIKE ME SKELET ALUMINI ME NDENJESE COPE.1000 LEKE COPA,

6 tavolina restoranti 80x120. 2000 leke copa, 30 cope karrike druri Italiane. 1000 leke/copa, Bulitor makaronash 90.000 leke. Shitet dhe kondicioneri i lokalit 24 Btu 20.000 leke

Botuar më 17/05/2019

SHITEN PAJISJE TE NJE FABRIKE BIRRE

Kaon Birre | 1.200 M2 | 20000000 Leke

Gjendja: shume e mire, 10 rezervuar me kapacitet 1200 litra dhe pajisjet shoqeruese.

Botuar më 17/05/2019
2.000.000 leke

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 17/05/2019
2.000,00 euro