Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET GJENERATOR

Gjendja: shume e mire, 36 kw ne hyrje dhe 32kw ne dalje. I pershtatshem per 15 vila ose biznes (fabrika te ndryshme). Shitet bashke me panelin dhe depoziten 2000lt per naften. Aktualisht ne gjendje pune, Blloku i vilave, Selite

Botuar më 29/01/2020
3.500,00 euro

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, me strukture metalike dhe syprine druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 28/01/2020
11.000 leke

BANAK RECEPSIONI

Gjendja: shume e mire, ngjyre pana dhe venge, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 28/01/2020
12.000 leke

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, TE REJA DHE BASHKOHORE ME MOTORRIN DENTAR TEK ISH BLLOKU. ATTREZZATURE CLINICA SMILE IDENTITY: - N. 2 RIUNITI USATI OMS LINEA 90 COMPLETI CON: MODULO SIRINGA, MODULO TURBINE, MODULO ABLATORE, MODULO MICROMO

Revisionata con tappezzeria nuova: Radiografico Extend Myray. Serie di mobili con: Lavello x2Cassettiera, Servomobile antina piano da 210 Lavello 1 dx e 1 sx. Pompa aspirazione, Turbojet 2 Cattani, Compressore Cattani bicilindrico con essiccatore, Autoclave W&H, Sigillatrice, Vaschetta ultrasuoni-n. Contrangoli W&H rosso WG 99LT-n. Contrangoli W&H blu WG

Botuar më 28/01/2020
65.000,00 euro

SHITEN RAFTET E NJE DYQANI

Materiale ndertimi. Ne gjendje te mire

Botuar më 27/01/2020
200.000 leke

BICIKLETE AKULLORE (KARETTI GELATI)

Gjendja: e mire, shese bicilete akullore me 6+6 vaska ,Punon me 220v dhe ne menyre te pavarur deri ne 6 ore.Eshte e pajisur me bateri dhe inverter, vlore

Botuar më 27/01/2020
2.500,00 euro

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 27/01/2020
2.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI, KASA, 2 TENDA, 2 FRIGORIFER KOLLON FRESKUES DHE NGRIRES,

Rafte Italiane, nje kompresor ajri, pompe uji. Shiten te gjitha ose vec e vec. Cmimi total

Botuar më 27/01/2020
2.800,00 euro

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2 disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 26/01/2020
1.600.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila., Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjat

Botuar më 26/01/2020
70.000 leke
)