Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 26/05/2023
1.100,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 26/05/2023
1.100,00 euro/muaj

OKAZION...HOTEL NE SHITJE ---NE POGRADEC

Nje super mundesi e mire investimi ne Pogradec,okazion i rralle,ne zonen me te mire turistike,buze liqenit te Pogradecit!-Objekt hoteli e ndertim,me nje kapacitet prej 40 dhomash, Nje super mundesi e mire investimi ne Pogradec,okazion i rralle,ne zonen me te mire turistike,buze liqenit te Pogradecit!-Objekt hoteli e ndertim,me nje kapacitet prej 40 dhomash

Botuar më 26/05/2023
1.700.000,00 euro

QERA, BIZNES(5 MAJI) 390EURO

Gjendja: shume e mire, Biznesi ne gjendje shume te mire,me siperfaqe 5m2,ne nje zone mjafte te mire,, Rruga Besa

Botuar më 26/05/2023
390,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 130 m2 tek Condor Center,Rruga e Kavajes.-Kati 1-Pamje nga rruga,me fasade xhami-Qera 800 euro/muaj, Rruga e Kavajes

Botuar më 25/05/2023
800,00 euro/muaj

REKLAME PLASTIKE

Gjendja: shume e mire, e bardhe , e madhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga 'Sulejman Delvina" ,prane hotel "Classic"

Botuar më 25/05/2023
4.000 leke

SHITET DYQANI BERBERI

Gjendja: shume e mire, Dyqani eshte i pajisur me gjithcka , cdo gje e re dhe e rregullt, Tirane

Botuar më 25/05/2023

AMBIENT BIZNESI/ZYRE ME QERA TEK RRUGA MUHAMET GJOLLESHA!

Gjendja: shume e mire, Me siperfaqe 30 m2, organizohet 1 OPEN SPACE dhe 1 Tualet te perbashket.Ndodhet ne katin e dyte banim, te nje pallati te ri me ashensor.I pershtatshem per zyra, estetike, noteri., RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, 21 DHJETORI

Botuar më 25/05/2023
28.000 leke/muaj

*SUPER OKAZION* JEPET ME QIRA AMBIENT BINZESI NE DON BOSKO, KOMPLEKSI PANORAMA!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe bruto: 300 m2.Ndodhet ne katin 0 banim.3 OPEN SPACE,1 TUALET,1 KORRIDOR SHPERNDARES.Mundesi e mire investimi.I pershtatshem per laborator, qender kursesh, estetike., RRUGA E BURGUT, DON BOSCO

Botuar më 25/05/2023
2.500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI FAST FOOD

Gjendja: e re, SHITET BIZNESI, per arsye shendetsore, Ambjenti ka siperfaqe 50m2, qeraja ambjentit eshte 650 mije leke., Kristal Center

Botuar më 25/05/2023
25.000,00 euro
)