Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOHET PARTNER BIZNESI

Per Studio yoga, arte marciale, kurse kercimi. Ambjent 100m², me kushte optimale. Personat e interesuar te shkruajne ne WhatsApp, Tek Liqeni, pallati Nobisit

Botuar më 16/08/2018

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambient biznesi 140 metra katror me mundesi per tu bere Dupleks (lartesia 4.2 metra) Ambienti ndodhet ne hyrje te rruges "Ali Demi", me akses ne "Unaze" dhe ne rrugen, Rruga "Ali Demi"

Botuar më 15/08/2018
700,00 euro/muaj

RAFT PER ZYRE

ME 2 KANATA DHE NDARJE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/08/2018
9.600 leke

SUPER OFERTE!!! SHITET BIZNESI SALLON PER MESHKUJ (BERBER) ME ÇMIM OKAZION!! ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 6 VITESH.

Me 4 vende pune (poltrona), totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkates, Tirane te Re, ne rruge kryesore.

Botuar më 15/08/2018
300.000 leke

OKAZION !!! SHITET LOKAL

193 m2 . Aktualisht eshte me qera 1200 euro, Eshte i arreduar , Eshte i pershtatshem dhe per restorant, Rruga Don Bosko Perballe Shkolles "Don Bosko"

Botuar më 14/08/2018
150.000 leke

SHITET BIZNES PARUKERI

SHITET BIZNES PARUKERI-ESTETIKE, me te gjitha pajisjet, 2 vjet te perdorura, shitet per arsye emigrimi, TEK DON BOSKO

Botuar më 14/08/2018

SHITET PICERI FAST FOOD MASTER PICA

Me te gjitha pajisjet, xhiro ditore 60000-70000 leke/dite, klientel e rregullt. Sip 90 m², Kompleksi Cabej, Yzberisht,

Botuar më 14/08/2018
36.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR-KAFE LODRA PER FEMIJE

Aktualisht ne gjendje pune, xhiro shume e kenaqshme, klientele e rregullt, ambjent familjar, kontrate qeraje edhe per 3 vite e gjysem, Rr. Ali Kelmendi, 50m mbi Veneto bank, Kombinat

Botuar më 13/08/2018
22.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI BAR KAFE

Siperfaqe te shfrytezueshm jashte, me dokumenta te rregullta, aktualisht ne gjendje pune, Rr. Artan Lenja, ish fusha e aviacionit

Botuar më 13/08/2018
6.000,00 euro

SHITET BIZNES PARUKERIE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR,

Totalisht i kompletuar., Rr. "Muhamet Deliu", prane supermarket Hippo

Botuar më 13/08/2018
1.500,00 euro