Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES "FAST/FOOD-PICERI/BYREKTORE" ME AKTIVITET TE NGRITUR QE NGA VITI 2010!!

BIZNESI KA NJE XHIRO SHUME TE KENAQSHME DHE KLIENTELE TE NGRITUR., ADRESA: RR. "BARRIKADAVE". SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

Botuar më 27/05/2023
9.000,00 euro

TIRANE, JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambient biznesi tek 21-Dhjetori,prane Oslo Bar.-Kati i dyte-Siperfaqe 20m2-Qera: 25.000 leke te reja/muaj.Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni!, 21-Dhjetori

Botuar më 26/05/2023
25.000 leke/muaj

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA TEK 21-DHJETORI,PRANE BAR OSLO.

Gjendja: shume e mire, Ambient komercial me qera tek 21-Dhjetori,prane Bar Oslo.-Kati 0-Siperfaqe 50 m2-Qera 40.000 leke/muaj., 21-Dhjetori

Botuar më 26/05/2023
40.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI KANCELARI

I kompletuar me te gjitha paisjet dhe ne gjendje pune. Me klientele te rregullt dhe furnizim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e kontaktit:, Perballe palestres Unik, tek Kmy-ja, Yzberisht

Botuar më 26/05/2023

*SUPER OKAZION* JEPET ME QIRA AMBIENT BINZESI NE DON BOSKO, KOMPLEKSI PANORAMA!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe bruto: 300 m2.Ndodhet ne katin 0 banim.3 OPEN SPACE,1 TUALET,1 KORRIDOR SHPERNDARES.Mundesi e mire investimi.I pershtatshem per laborator, qender kursesh, estetike., RRUGA E BURGUT, DON BOSCO

Botuar më 26/05/2023
2.500,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PER BIZNES, TEK ALIDEMI!

Gjendja: shume e mire, Ambienti ndodhet ne katin e pare banim.Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.Ambienti eshte me ballkon.Pallat i ri dhe i aksesueshem., Ali Demi

Botuar më 26/05/2023
400,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 26/05/2023
1.100,00 euro/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK UNIVERS CITY!

Gjendja: shume e mire, Njesia ndodhet ne katin perdhe buz rruge.Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.Ambienti eshte me fasade xhami.Aktualisht ne faze ndarje., UNIVERS CITY

Botuar më 26/05/2023
105.500,00 euro

OKAZION...HOTEL NE SHITJE ---NE POGRADEC

Nje super mundesi e mire investimi ne Pogradec,okazion i rralle,ne zonen me te mire turistike,buze liqenit te Pogradecit!-Objekt hoteli e ndertim,me nje kapacitet prej 40 dhomash, Nje super mundesi e mire investimi ne Pogradec,okazion i rralle,ne zonen me te mire turistike,buze liqenit te Pogradecit!-Objekt hoteli e ndertim,me nje kapacitet prej 40 dhomash

Botuar më 26/05/2023
1.700.000,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK ALI DEMI!

Gjendja: shume e mire, Ambienti ndodhet ne katin e pare banim.Mundesi per aktivitetete ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.Pallat I ri dhe I aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!, Ali Demi

Botuar më 26/05/2023
300,00 euro/muaj
)