Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PER BIZNES, TEK 21 DHJETORI!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe totale: 75 m2.1 Sallon Open Space,1 Tualet.Ambienti ndodhet ne katin e katert banim.KUSHT Pagese qe ne fillim 1 vjecare ose 6 mujore.Pallat i ri., 21 DHJETORI

Botuar më 01/06/2023
400,00 euro/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI, TEK ISH EKSPOZITA, ME CMIM OKAZION!

Gjendja: e re, Orientim: Veri-Lindje,Ambienti eshte mundesi e mire investimi, pasi zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe ka cmim okazion.Eshte i pershtatshem, per zyra, klinika., ISH ESKPOZITA

Botuar më 01/06/2023
350.000,00 euro

SHITET AMBIENT BIZNESI PERBALLE SHKOLLES

Gjendja: shume e mire, -Siperfaqe ambienti neto: 74 m2.-Ambienti ndodhet ne katin -1.-Ambienti nga brenda disponon 2 dritare per ajrosje., XHAMLLIKU

Botuar më 31/05/2023
65.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNES, BAR-RESTORANT

•Totalisht i investuar•Tavolina brenda dhe jashtë në verandë•Sistem kondicionimi / aspirimi•Me parket•Spote ndricimi•Vetratë Xhami•Me të ardhura mujore të konsiderueshme, Komuna e Parisit

Botuar më 31/05/2023
200.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI SERVIS MAKINASH ELEKTRO-AUTO

Gjendja: shume e mire, Biznesi ka 30 vjet ne treg, eshte ne gjendje pune, me te gjitha pajisjet brenda dhe me klientele te rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, stadiumi Dinamo

Botuar më 31/05/2023
50.000 leke

JEPET ZYRE ME QIRA TE MYSLYM SHYRI! BILLION2653

Gjendja: shume e mire, Organizimi i ambientit eshte: nje ambient me hapesire te konsiderueshme open space; dy ambiente te tjera pune; dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me parket., Myslym Shyri

Botuar më 31/05/2023
850,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 31/05/2023
1.100,00 euro/muaj

NE ASTIR JEPET LOKAL ME QERA

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambjent lokali + kuzhine. Ne gjendje pune , i mobiluar, kuzhina e pajisur me te gjitha materialet, mund te perdoret bar+ restorant., Ne astir.

Botuar më 31/05/2023
1.000,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI (MENSE) ME QERA TEK 21 DHJETORI, 1000 EURO

Gjendja: e re, Jepet ambjent biznesi (mense) me qera me sip.60m2, ambjenti eshte plotesisht i mobiluar, e sapo restauruar, aktualisht po zhvillohet si aktivitet, Tek 21 Dhjetori, Nisheraku

Botuar më 30/05/2023
1.000,00 euro/muaj

•SHITET BIZNESI BAR KAFE, SIPERFAQJA TOTALE: 96M2(E BRENDSHME) 80M2(E JASHTME.

Kati 0:• Xhiro ditore e kenaqshme.• Pune e ngritur. Klientele e rregullt. Ambjeni eshte me qera 1000 €, Biznesi Ambienti ndodhet ne Tirane, ish stacioni i trenit, Kompleksi Usluga.

Botuar më 30/05/2023
17.000,00 euro
)