Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES I PARUKERI ESTETIKE,

Totalisht i kompletuar, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh. Shitet per arsye emgirmi., PRANE SPITALIT AMERIKAN 2

Botuar më 18/08/2019
3.000,00 euro

SHITET BIZNES I SALLON BUKURIE DHE ESTETIKE. BIZNES ME PUNE DHE CLIENTELE TE NGRITUR.

I kompletuar me 4 poltrona me pasqyra, poltron pedikyr-manikyr, dhome per masazhe, trajtime fytyre dhe depilim. Ambient me hapesire rreth 70m²,, I kompletuar me te gjitha aksesoret e duhura te punes. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 18/08/2019

SHITET BIZNES DHE HOTEL NE DURRES NE GJENDJE PUNE PREJ 8 VITESH

prane malit te Robit | 2.500 M2 | 1850000 Euro

5 katesh,+ 1 kat bodrum+pishin, me 36 dhoma,sip truallit 2500 m,kati I i hotelit sherben per bar restorant,bar bufe,ambjente pritje. Sip.ndertimit 2380 m.Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/08/2019
1.800.000,00 euro

JEPET ME QERA GODINE TREGTARE MULTIFUNKSIONALE

Gjendja: shume e mire, me 1500 m² , Sip.Ndertimit. Kati 1=612m² /Kati 2 =366 m² me tarrace te shfrytezueshme, gjithashtu me hapesira te bollshme parkimi. Ambienti i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, buze rruges kryesore Kombinat-Vaqarr (Rr.Llazi Miho), prane stacionit te fundit te linjes se urbanit "Uzina Dinamo - Sharre"

Botuar më 17/08/2019
400.000 leke/muaj

KERKOHET PARTNER BIZNESI

Per aktivitetin cerdhe, kopesht privat. Biznesi eshte i ngritur. Qeraja 30000 leke, shpenzimet dhe fitimet do ndahen ne gjysem.

Botuar më 17/08/2019

SHITET BIZNESI FAST FOOD "PAPI"

Biznes i ngritur prej 15 vjetesh, me xhiro ditore 40.000 Leke (te reja), i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Shitet per arsye emigracioni, Rruga Irfan Tomini

Botuar më 16/08/2019
30.000,00 euro

PASTRIM KIMIK

Gjendja: e re, Jepet me qera Pastrim Kimik me nje siperfaqe prej 80m2 dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme . Aktualisht ne gjendje pune., 100 m larg Restorant Freskut

Botuar më 15/08/2019
50.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. Aparatura dhe mobilje profesionale dentare italiane, MBI ISH KAFE FLOREN, KATI II

Botuar më 14/08/2019
15.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

200 m² .Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (supermarket, lokal etj.)., Rruga Siri Kodra posht frigoriferit, rruga kryesore

Botuar më 13/08/2019
600,00 euro/muaj

SHITET BIZESI DHE JEPET ME QERA AMBIENTI I KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, klientele e rregullt, xhiro ditore te kenaqshme. Cmimi i Shitjes se biznesit 20.000 E. Qeraja e ambienti 100.000 leke ne muaj

Botuar më 13/08/2019