Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITJE BIZNESI - OKAZION! SHITET PER ARSYE FAMILJARE AKTIVITETI I NJE LOKALI! I SAPO INVESTUAR,

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 20 VITESH. BIZNESI ESHT FUNKSIONAL NE NJE LOKAL ME SIP, 70 M2, PLUS 70M² VERANDE SI DHE BODRUM RRETH 60M²., RR. "ADEM JASHARI", TEK GARDA, KTHESA E TIRANA BANK, 30M NE TE MAJTE.

Botuar më 22/02/2024
50.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR LOUNGE PERBALLE GJIMNAZIT ISMAIL QEMALI

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi, lokal 205 m2 nga te cilat 60 m2 verande, i investuar, me qira mujore 115000 leke, me dy tualete, kuzhine, open space, aktualisht ne gjendje pune.

Botuar më 21/02/2024
90.000,00 euro

SHITET BIZNES OKAZION NE KLOS

Gjendja: shume e mire, Biznesi ndodhet ne katin e pare e nje ndertese 4 kateshe dhe eshte ne gjendje pune dhe ka nje kliente te rregullt prej shume vitesh., Klos, Burrel

Botuar më 20/02/2024
20.000,00 euro

QERA, AMBJENT BIZNESI,SHESHI FLAMURIT,VLORE RV37754

Gjendja: e mire, Disponojme ambient Komercial per qira me vendodhje ne Sheshin e Flamurit,Vlore Informacion mbi ambjentin: •Kati 1 •Siperfaqe bruto 28m². Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, SHESHI FLAMURIT,VLORE

Botuar më 19/02/2024
200,00 euro

SHITET, LOKAL, ISH PARKU AUTOBUZAVE, TIRANE

Gjendja: shume e mire, • Siperfaqe e brendshme 53 m2• Siperfaqe verande 60 m2 ne perdorim• Kati 0• Ka arredim te ri dhe bashkekohor.• Lokacion i favorshëm

Botuar më 18/02/2024
158.000,00 euro

BIZNES ME QERA - JEPET ME QERA

Gjendja: shume e mire, Ambjet i pershtatur per magazina dhe punishte, Unaza e re astir

Botuar më 17/02/2024
500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI RESTORANT TRADICIONAL OSE PAISJET ME VETE

Paisje bashkohore te gjitha pothuajse te reja. Per me shume informacion kontaktoni, Astir, prane Viles L

Botuar më 14/02/2024

SHITET AKTIVITETI BUTIK PER ARSYJE EMIGRIMI

Gjendja: e mire, Me 10 vjet ne treg. Me gjith mall me perafersisht 260 fustane te gjate - 135 pranveror - 70 pulovra dhe kemisha - 22 pale kepuce ETJ. Instaglam 10 Mije followers. VETEM WHATSAPP, Tirane Qender

Botuar më 10/02/2024
6.800,00 euro

BIZNES NE SHITJE

Shitet biznes picerie per arsye emigrimi, Him Kolli,mbrapa kishes katolike,rruga e Kavajes

Botuar më 09/02/2024
8.000,00 euro

JEPET ME QERA LAVAZHI NE KOMBINAT

Gjendja: shume e mire, Jap me qera biynesin/ lavazhin me te gjithe paisjet e nevojshme. Buze rruges kryesore., Afer Raifaisen Bank, Kombinat

Botuar më 08/02/2024
60.000 leke/muaj
)