Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VESHJE PER FEMRA

Gjendja: e re, Shiten 220 artikuj veshje per femra(bluza,kemisha,fustane,pantallona,canta), Tirane

Botuar më 23/05/2018
500 leke

DYQAN RROBASH

Gjendja: e re, Shiten 220 artikuj veshje per femra nga mbyllja e nje dyqani. (Bluza,kemisha,fustane,pantallona,canta), Tirane

Botuar më 23/05/2018
500 leke

SHITET BIZNESI AKULLORE GJYSHI

Biznes I ngritur prej vitesh, shitet per arsye shendetesore., Perballe Drejtorise se Policis.

Botuar më 23/05/2018
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI GJELLTORE-PICERI

Me pune te ngritur prej disa vitesh. Shitet per aresye shendetesore., rruga Rrapo Hekali, Pallati Kolombo, kati i pare.

Botuar më 23/05/2018
250.000 leke

SHITET BIZNES LAVAZH AUTOMJETESH ME ÇMIM OKAZION!! ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PRE 11 VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet e duhura, linje 3-fazore, tualet. Dokumenta te rregullta, leje mjedisi dhe pusi. Xhiro e kenaqshme (qeraja e objektit 30.00 leke)., Adresa: RR. "MARGARITA TUTULANI", perballe gjimnazit Petronini Luarasi

Botuar më 23/05/2018
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI FAST FOOD ARTISTI, BIZNES I NGRITUR PREJ 7 VITESH, KLIENTELE E RREGULLT, XHIRO E KENAQSHME.

Shitet per arsye emigrimi, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, Tek Fresku, perballe Fizikes Berthamore, Rruga Teleferikut

Botuar më 23/05/2018
13.500,00 euro

SHITET FARMACI

E kompletuar dhe e konsoliduar ne pune, rruga 3 deshmoret, yzberisht

Botuar më 22/05/2018

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit, Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar më 22/05/2018
3.000,00 euro

SHITET BIZNES FUNKSIONAL

Me pune dhe klientele te sigurte, aktualisht ne pune, xhiro ditore e konsiderueshme. Adresa: Ambjenti ndodhet midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 21/05/2018
10.000,00 euro
Botuar më 21/05/2018
2.000.000 leke