Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AMBIENT BIZNSI ME QERA NE DON BOSKO

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambient per biznes. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 30m2. Eshte i rregullt dhe me ndricim. Ka nje tualet. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati i 2002, Don Bosko

Botuar më 27/07/2021
200,00 euro/muaj
)