Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT PER ARSYE EMIGRIMI

I mobiluar me kushte bashkohore te kohes, biznes i ngitur prej vitesh me klientele te rregullt dhe xhiro e kenaqshme. Siperfaqa 97m², Ne qender te Tiranes, mbrapa Postes Qendrore. Qeraja 60.000 leke dhe shitja e biznesit

Botuar më 01/06/2023
6.000,00 euro

JEPET TRUALL PER NDERTIM PALLATI 5 KATE MBI TOKE! ME SIP. 2.700M², NE ZONE TE STUDIUAR NGA BASHKIA!

shume afer prane Teg |

KOEFIÇENT 2%, ( 37% PRONARI TOKES)., SAUK I VJETER, SHUME PRANE TEG-UT!

Botuar më 27/05/2023

LOKAL PER SHITJE OSE ME QERA----NE BLLOK

Lokal per shiteje ose Qera ne Bllok., Shitet ose jepet me qira bar-restorant ,ne zonen e Bllokut .Siperfaqe ..200 m2I mobiluar Opsion me Qera...2500 euro/ muaj Cmimi i shitjes ..2500 euro/ m2 Per me shume informac

Botuar më 27/05/2023
2.500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI FAST FOOD

Gjendja: e re, SHITET BIZNESI, per arsye shendetsore, Ambjenti ka siperfaqe 50m2, qeraja ambjentit eshte 650 mije leke., Kristal Center

Botuar më 25/05/2023
25.000,00 euro

AMBJET BIZNESI ME QERA

Gjendja: shume e mire, Ambjent biznesi me qera, Rruga Him Kolli, Myslym Shyri

Botuar më 24/05/2023
35.000 leke/muaj

NDARJE QERAJE - ZOGU I ZI, PERBALLE ME RING CENTER, JEPET ME QERA PARUKERI KLAUDIA (VETEM PER PARUKIERE),

ngjitur me NBG, Universiteti Logus Albania Colege School | 20 M2 | 15.000 Leke

E kompletuar totalisht, sip. 20 M2, te kene liçence per ushtrimin e pozicionit dhe eksperience si Parukiere. Aktualisht eshte nje vajze estetiste per thonjte.

Botuar më 24/05/2023
15.000 leke

TRUALL PER NDERTIM

Jepet truall per ndertim pallati 630m², me certifikate pronesie te re, RRUGA IDRIZ DOLLAKU, PRANE BURGUT TE GRAVE

Botuar më 11/04/2023
)