Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE

2 pasqyra bashke me mbajtesen e produkteve, 2 poltrona, 1 lavatest, 1 karrele, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan me tavoline, 1 dollap per mbajtjen, e bojrave dhe peshqirave, nje skretari me karrige, gershere prerje, gershere rrallimi, tharese flokesh, 1 vit te perdorura, te markes Ceriotti Italiane

Botuar më 29/01/2020
300.000 leke

JEPET ME QERA LOKAL BAR KAFE ENGJELL

TEK KRYQEZIMI RR. NJAZI MEKA ME NIKO AVRAMI, ALLIAS, 100m², me hapesire lulishte, e kompletuar aktualisht ne pune.

Botuar më 28/01/2020
50.000 leke

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) BAR LOKAL I DISPONUESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune, Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi. Lokali 63m², verande 80, Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham. Cmimi i diskutueshem

Botuar më 28/01/2020
170.000,00 euro

AMERIKAN MARKET NE SHKODER SJELL PRODUKTE ORIGJINALE AMERIKANE

Produkte te cilesise te pare qe kane te gjitha antibakterialin ne produkte dhe garanci 100%. Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni

Botuar më 28/01/2020

JEPET ME QERA BIZNES FURRE BUKE PASTICERI

I kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te ngritur. Jepet si biznes ose vetem ambjenti bosh me sip. 105m², Adresa: Pallatet Agimi

Botuar më 28/01/2020
1.300,00 euro

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, me strukture metalike dhe syprine druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 28/01/2020
11.000 leke

BANAK RECEPSIONI

Gjendja: shume e mire, ngjyre pana dhe venge, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 28/01/2020
12.000 leke

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, TE REJA DHE BASHKOHORE ME MOTORRIN DENTAR TEK ISH BLLOKU. ATTREZZATURE CLINICA SMILE IDENTITY: - N. 2 RIUNITI USATI OMS LINEA 90 COMPLETI CON: MODULO SIRINGA, MODULO TURBINE, MODULO ABLATORE, MODULO MICROMO

Revisionata con tappezzeria nuova: Radiografico Extend Myray. Serie di mobili con: Lavello x2Cassettiera, Servomobile antina piano da 210 Lavello 1 dx e 1 sx. Pompa aspirazione, Turbojet 2 Cattani, Compressore Cattani bicilindrico con essiccatore, Autoclave W&H, Sigillatrice, Vaschetta ultrasuoni-n. Contrangoli W&H rosso WG 99LT-n. Contrangoli W&H blu WG

Botuar më 28/01/2020
65.000,00 euro

QIRADHENIE

Gjendja: e re, Dyqan kati i II,1 ambient 80m2 i ngritur per biznes dhe 1 ambient tjeter 140m2. Jepen te ndara ose se bashku. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe klinika mjekesore., Rruga Bardhyl,prane qendres spitalore Nene Tereza.

Botuar më 27/01/2020
1.700,00 euro/muaj

SHITJE AKTIVITETI

Gjendja: e mire, Shitet aktiviteti dhe i gjithe investimi i nje bar kafe, ne rruge kryesore. Biznesi ka vite qe miremenaxhohet por shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem (per detaje kontakto), Rr.Ferit Xhajko(perballe restorant Durresit), Tirane

Botuar më 27/01/2020
)