Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT PER ARSYE EMIGRIMI

I mobiluar me kushte bashkohore te kohes, biznes i ngitur prej vitesh me klientele te rregullt dhe xhiro e kenaqshme. Siperfaqa 97m², Ne qender te Tiranes, mbrapa Postes Qendrore. Qeraja 60.000 leke dhe shitja e biznesit

Botuar më 01/06/2023
6.000,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK SQUARE 21!

Gjendja: e mire, Ambienti ndodhet ne katin 0 te kompleksit me te ri ne zone qe perfundon se fundmi.Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe nder zonat me elitare te Tiranes., RRUGA E KAVAJES

Botuar më 01/06/2023
3.000,00 euro/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI, BUZE RRUGES KRYESORE TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT!

Gjendja: e re, Dyqani ndodhet ne kat 0, te nje zone me levizsshmeri te larte.Mundesi shume e mire investimi, pasi eshte i lene me qira 2100 euro neto, me kontrate afatgjate., BUZE RRUGES KRYESORE TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT

Botuar më 01/06/2023
650.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENTI OSE SHITET BIZNESI, MYSLYM SHYRI !

Gjendja: shume e mire, Ndodhet ne katin 0 me fasade xhami.Me siperfaqe 80 m2 , organizohet ne nje ambient open space, 2 dhoma zhvjeshje dhe 1 tualet.Cmimi: 15 Euro/M2, MYSLYM SHYRI

Botuar më 01/06/2023
1.200,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, SHITET BIZNESI LAVANDERI TAPETESH.E KOMPLETUAR ME PAIJSE,NR TE TEL DHE CEL DHE MAKINE, TIRANE

Botuar më 01/06/2023
15.000,00 euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PER BIZNES, TEK 21 DHJETORI!

Gjendja: shume e mire, Siperfaqe totale: 75 m2.1 Sallon Open Space,1 Tualet.Ambienti ndodhet ne katin e katert banim.KUSHT Pagese qe ne fillim 1 vjecare ose 6 mujore.Pallat i ri., 21 DHJETORI

Botuar më 01/06/2023
400,00 euro/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI, TEK ISH EKSPOZITA, ME CMIM OKAZION!

Gjendja: e re, Orientim: Veri-Lindje,Ambienti eshte mundesi e mire investimi, pasi zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe ka cmim okazion.Eshte i pershtatshem, per zyra, klinika., ISH ESKPOZITA

Botuar më 01/06/2023
350.000,00 euro

SHITET AMBIENT BIZNESI PERBALLE SHKOLLES

Gjendja: shume e mire, -Siperfaqe ambienti neto: 74 m2.-Ambienti ndodhet ne katin -1.-Ambienti nga brenda disponon 2 dritare per ajrosje., XHAMLLIKU

Botuar më 31/05/2023
65.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNES, BAR-RESTORANT

•Totalisht i investuar•Tavolina brenda dhe jashtë në verandë•Sistem kondicionimi / aspirimi•Me parket•Spote ndricimi•Vetratë Xhami•Me të ardhura mujore të konsiderueshme, Komuna e Parisit

Botuar më 31/05/2023
200.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI SERVIS MAKINASH ELEKTRO-AUTO

Gjendja: shume e mire, Biznesi ka 30 vjet ne treg, eshte ne gjendje pune, me te gjitha pajisjet brenda dhe me klientele te rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, stadiumi Dinamo

Botuar më 31/05/2023
50.000 leke
)