Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 07/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 06/12/2018

SHITET BIZNESI FASHION ATELIER TE KOMUNA E PARISIT

Gjendja: shume e mire, Shitet super biznes ATELIER per funksion te mirfillte prodhimi...

Botuar më 04/12/2018
23.000,00 euro

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 04/12/2018
5.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent komercial te Kompleksi Magnet.Ky ambjent mund te shfrytezohet si zyre noteriale,klinike dentare,qender estetike,call center, Rruga Frosina Plaku

Botuar më 12/12/2018
400,00 euro/muaj

AMBJENT I PERSHTATSHEM PER BIZNES

Gjendja: shume e mire, Ambjenti eshte i ndare ne dy dhoma,nje tualet dhe ka nje kuzhine funksionale.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne ane te rruges kryesore., Rruga Muhamet Gjollesha

Botuar më 12/12/2018
330,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent per zyra.Ambienti eshte i organizuar nga 4 dhoma te medha,nje tualet dhe recepsioni.104m2, Bulevardi Bajram Curri,prane Ministrise se Jashtme

Botuar më 12/12/2018
500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Agjensi Imobiliare, biznes i konsoliduar, eksperience 10 vjecare

Botuar më 12/12/2018

SHITEN PAISJE PUNISHTE QOFTE, SALCICESH

Bumatrice, grirese mishi,Piston, zgare me gaz, 3 Frigorifer banak, Kundrabanak, tavoline inoksi me sirtare, motorr aspiratori, frigorifer ekspozitor. Gjithashtu receta kernacka

Botuar më 12/12/2018
1.000.000 leke

SHITEN 6 KOMPLETE

Tavolina+ karrige per ambjent te jashtem. 2 komplete te brendshme. 8 komplete kolltuqesh dysh me tavolina

Botuar më 12/12/2018
230.000 leke

JEPET ME QERA AMBJENT

, ambjenti esht 55 m2, Rruga : Tish Dahia . Komuna e Parisit pa vajtur tek Kristal Center

Botuar më 12/12/2018
30.000 leke

SHITEN PAISJE INTERNET & KANCELARI

Kompjutera, fotokopje, printer, skaner, inverter, tavolina, karrige, te gjitha ne gjendje pune, Prane Rr "Myslym Shyri",Tirane

Botuar më 11/12/2018
1.200,00 euro

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 11/12/2018
38.000 leke/muaj

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, NGJYRE KUQ/ZI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 11/12/2018
17.500 leke