Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz E 200

4.000 Euro

Sensor parkimi para de mbrapa, dokumenta te paguara., viti 2004, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 11/01/2019
4.000,00 euro

Mercedez benz Cl 5.5

viti i prodhimit 2008 | 20.000 Euro

160.000 km, kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, Cl 5.5 look 6.5 amg ,full option, me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/01/2019
20.000,00 euro

Volkswagen Sharon

viti i prodhimit 2002 | 3.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/01/2019
3.500,00 euro

Piagio

viti i prodhimit 1997 | 450.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, shitet

Botuar më 11/01/2019
450.000 leke

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2001 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, ngjyra: ngjyre gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 11/01/2019
2.000,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro