Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi a3 35TDI Sedan

viti i prodhimit 2016 | 14.800 Euro

140.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: ngjyre gri, Shitet #Audi A3 Look S3, Full-Option - gjendja: SHUME E MIRE

Botuar më 15/02/2024
14.800,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 2016 | 35.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: gri, Makina te ndryshme me kamjo automatiko, benzine/gaz

Botuar më 15/02/2024
35.000,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2005 | 2.300 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, gome rezerve, disqe alumini, Shitet Fordi Okazion

Botuar më 15/02/2024
2.300,00 euro

Mercedez benz Sprinter 210

viti i prodhimit 2012 | 10.500 Euro

350.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: bardhe, Sprinter 210.Viti 2012 klm 350.000.Taksat te paguara.Kualidimi deri ne 2026.Cmimi 10.500€

Botuar më 14/02/2024
10.500,00 euro

Mercedez benz Mercedes Benz ML 350 4-Matic! * FULL PANORAMIC, * START/STOP..

viti i prodhimit 2013 |

200.000 km, kambio: automatike, Motorr 3.5 V6 (pa taks lluksi), empomat, Kamer Mbrapa. Sensor Parkimi, Sendile me Ngrohje-Fryerje, Sendile elektrike + Memory, Panoram me hapje lart, Timon Levizje Elektrike - Ngrohje, Komanda ne timon F1, Interior Led (Me 3 Ngjyra), Klimatronic AC Bizonale, Navigador GPS, Sistem Audio Harman/Kardon, CD player/Aux/Usb/Bluetooth Audio. Dogane e paguar, Letrat e Prera per 1 Vit.

Botuar më 14/02/2024

Volkswagen shitet - VW Golf Plus, TDI,

viti i prodhimit 2008 | 5.300 Euro

270.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, Makina eshte e ardhur nga Gjermania me dogane te Paguar.Ne Gjendje Perfekte, e gatshme per cdo lloj prove, Sendilje me Ngrohje, Sensor Parkimi, Pasqyra elektrike, Dual Klima, Tempomat, etj.

Botuar më 14/02/2024
5.300,00 euro

Range rover Range Rover Evoque 2.2d SD4 Prestige!

viti i prodhimit 2014 | 17.000 Euro

238.000 km, kambio: automatike, ngjyra: kafe, Diesel, Dogane e paguar, Km: me garanci, Full Options, Gjendje 10/10, Motor 2.2 Diesel, Start Stop, Cruise Control, Vetparkim, Keyless Go, Klima Bi Zonale, Fener Bi Xenon dhe Inteligjent, ECO (fiket ne semafor), Kompjuter bordi me touch, Navi, AUX, CD, MP4, USB, Bluetooth, Sistem audio Meridian, Panorama, Sensor Shiu, Kamera 360°, Kamera dhe sensor parkimi, etj.

Botuar më 14/02/2024
17.000,00 euro

Audi Audi A5 S-Line 3.0 TDI Quattro!

viti i prodhimit 2011 | 9.000 Euro

Kambio: automatike, 300 cc, diesel, Targa: Shqiptare, Start stop, Keyless go, Blindspot, Sensor Parkimi, Pilot Automatik, Navi, Distronic, Sedilje Elektrike me memorie, Sedilje me ngrohje, Fener led.

Botuar më 14/02/2024
9.000,00 euro

Mercedez benz Mercedes CLS 350! * FACELIFT, * AMG Line, * Motorr 2987 Cm3 (pa taks lluksi)

viti i prodhimit 2016 | 35.000 Euro

Kambio: automatike, 350 cc, nafte, ngjyra: diamond silver-metallic,, Automat 7-G, Fuqia motorrike 255 HP (PS), 4Matic, AMG Line Fabrike, Full intelligent Led, START/STOP, Hapje/Mbyllje me Gisht, Distronic plus, Line Assist, Trafic Sign Assist, PRE-SAFE Brake, Lane Keep. Assist, Blindspot, Kamer 360 Grade, Sendile me Ngrohje-Fryerje, Cdo sherbim i bere tek Mercedes Benz ne Gjermani. E sapo ardhur nga Gjermnia dhe me Dogane te paguar.

Botuar më 14/02/2024
35.000,00 euro

Volkswagen GOLF 5

viti i prodhimit 2006 | 4.499 Euro

174.000 km, kambio: automatike, 200 cc, benzine, FULL OPTION, I ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE TE PAGUAR, I SAPO TARGUAR. Super gjendje e gatshme per c¸do lloj prove.Sendilje Lekure GT,Goma 99% te reja, Disqe GTI 18’ Original,Timon Druri me Butona, Detja Druri, Pasqyra me levizje, Xhama Elektrik, Baxho, Bluetooth, USB, Ganxho, etj. Shume Ekonomike.

Botuar më 14/02/2024
4.499,00 euro
)