Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen - MAKINA NE SHITJE

viti i prodhimit 2007 | 4.200 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te paguara per vitin 2023, Volkswagen Golf +

Botuar më 20/03/2023
4.200,00 euro

Volkswagen Golf 5 SDI

viti i prodhimit 2008 | 350.000 Leke

190.000 km, kambio: manuale, ngjyra: gri metalizato, makina ne shitje, 2.0 motorri

Botuar më 20/03/2023
350.000 leke

Volkswagen Tiguan 2.0 Benzine

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

165.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, bluetooth,ekran i madh, origjinal,sistem navigimi,kompjuter bordi,komanda ne timon,klima 2 bizonale,sensor shiu,sensor dritash,esp / abs disqe alumini, Shitet Volkswagen Tiguan viti 2013 motorri 2.0 Benzine.Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Kilometrat origjinale me liber sherbimesh jo makine tregtari.Eshte bere me targa shqiptare ne gusht te 2022 dhe gjate ketyre 5 muajve ka qene ne garazh dhe pothuajse nuk ka levizur fare..Behet me impiant gazi nese e deshironi.

Botuar më 20/03/2023
11.000,00 euro

Volkswagen Tiguan 2.0 Benzine

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

165.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, bluetooth,ekran i madh, origjinal,sistem navigimi,kompjuter bordi,komanda ne timon,klima 2 bizonale,sensor shiu,sensor dritash,esp / abs disqe alumini, Shitet Volkswagen Tiguan viti 2013 motorri 2.0 Benzine.Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Kilometrat origjinale me liber sherbimesh jo makine tregtari.Eshte bere me targa shqiptare ne gusht te 2022 dhe gjate ketyre 5 muajve ka qene ne garazh dhe pothuajse nuk ka levizur fare..Behet me impiant gazi nese e deshironi.

Botuar më 20/03/2023
11.000,00 euro

Nissan MAKINA NE SHITJE - X Trail

viti i prodhimit 2006 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, 2.200 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, gome rezerve, pasqyra elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me letra te paguara deri me Tetor 2023. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/03/2023
3.500,00 euro

Volkswagen Tiguan 2.0 Benzine

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

165.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, bluetooth,ekran i madh, origjinal,sistem navigimi,kompjuter bordi,komanda ne timon,klima 2 bizonale,sensor shiu,sensor dritash,esp / abs disqe alumini, Shitet Volkswagen Tiguan viti 2013 motorri 2.0 Benzine.Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Kilometrat origjinale me liber sherbimesh jo makine tregtari.Eshte bere me targa shqiptare ne gusht te 2022 dhe gjate ketyre 5 muajve ka qene ne garazh dhe pothuajse nuk ka levizur fare..Behet me impiant gazi nese e deshironi.

Botuar më 17/03/2023
11.000,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2008 | 2.500 Euro

170.000 km, dogane te paguar, kondicionet/klima, panoramik, gri., nafte 1.6, 5 porta

Botuar më 17/03/2023
2.500,00 euro

Ford Cmax

viti i prodhimit 2011 | 5.300 Euro

156.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet ford cmax 2011..me 156000 km origjinale, makina eshte bler ne zvicer para 1 viti me 14200 km origjinale te certifikuara nga fordi, me liber sherbimesh,,,2 celsa origjinala, comanda ne timon, Cruise controller..ne gjendje shum te mire cmimi 5300 euro

Botuar më 17/03/2023
5.300,00 euro

Volkswagen Tiguan 2.0 Benzine

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

165.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, bluetooth,ekran i madh, origjinal,sistem navigimi,kompjuter bordi,komanda ne timon,klima 2 bizonale,sensor shiu,sensor dritash,esp / abs disqe alumini, Shitet Volkswagen Tiguan viti 2013 motorri 2.0 Benzine.Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Kilometrat origjinale me liber sherbimesh jo makine tregtari.Eshte bere me targa shqiptare ne gusht te 2022 dhe gjate ketyre 5 muajve ka qene ne garazh dhe pothuajse nuk ka levizur fare..Behet me impiant gazi nese e deshironi.

Botuar më 17/03/2023
11.000,00 euro

Volkswagen Makina - Volkswagen Bora

viti i prodhimit 1998 | 2.300 Euro

Ngjyra: jeshile, kondicioner. ne gjendje te mire teknike xhenerike., me siguracion te pere nje vjecar

Botuar më 16/03/2023
2.300,00 euro
)