Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz c 200

4.200 Euro

EVO Automatik,Nentor 2006 me tre çelsa inoxi,vaj kambio dhe motorri te sapo bera, goma te reja disqe freni ferrota te nderruara,Me dogane te paguar, 1 pronar i vetemNe gjendje perfekte

Botuar më 30/11/2020
518.642 leke
)