Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz Sprinter 313

viti i prodhimit 2001 | 2.300 Euro

197.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: e bardhe, ne gjendje te mire pune, shitet

Botuar më 21/07/2018
2.300,00 euro

Volkswagen Golf Variant (5)

viti i prodhimit 2008 | 5.700 Euro

195.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, kompresor ajri, Cmim okazion! I blere ne nentor ne Gjermani. Ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu edhe nga jashte. Serviset te gjitha te kryera.

Botuar më 22/07/2018
5.700,00 euro

Ford focus

viti i prodhimit 02 | 2.000 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.753 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri miu, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Ford Focus, vit prodhimi 2002, 1.8 nafte, kondicioner, goma të reja, super ekonomike, mbyllje qëndrore me çelës/pult origjinal. Makina eshte ne gjendje perfekte, me servise te bera, me taksa te paguara dhe cdo dokument te rregullt

Botuar më 22/07/2018
2.000,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2005 | 3.300 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, gjendje shume e mire, Targa TR.

Botuar më 22/07/2018
3.300,00 euro

Mercedez benz A-CLASS

viti i prodhimit 2002 | 1.500 Euro

187.000 km, kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri ne jeshile e erret, sistem dvd, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, kondicioner, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, tavan i hapur, radio me usb, SHITET MAKINA A-CLASS

Botuar më 22/07/2018
1.500,00 euro

Volkswagen CADY

viti i prodhimit 2004 | 5.000 Euro

6+1 vende, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te paguara deri ne Korrik 2019, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/07/2018
5.000,00 euro

Mercedez benz E clas

viti i prodhimit 2009 | 8.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara shitet per pjese kembimi, shitet makine

Botuar më 21/07/2018
8.000,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2005 | 5.000 Euro

Kambio: gjysem automatike, 1.9 cc, nafte, 4 dyer, ngjyra: gri, me dokumenta, full option, shitet

Botuar më 21/07/2018
5.000,00 euro

Mercedez benz Sprinter 313

viti i prodhimit 2001 | 2.300 Euro

197.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: e bardhe, ne gjendje te mire pune, shitet

Botuar më 21/07/2018
2.300,00 euro

Mercedez benz Sprinter 316

viti i prodhimit 2009 | 2.600 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, ngjyra: bardhe, Shitet furgon sprinter 316 viti 2009 21 vende me te gjitha sherbimet e kryera dhe letrat e paguara, ju lutem vetem telefonata serioze

Botuar më 20/07/2018
2.600,00 euro

Mercedez benz Sprinter

viti i prodhimit 2009 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 23 vende, ngjyra: kafe, Shitet furgon sprinter 516 viti 2009 23 vende me letra dhe license turistike te sapo prera

Botuar më 20/07/2018
3.500,00 euro