Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 27/06/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 01/06/2023
890,00 euro

Kawasaki Ninja 300 (winter edition)

viti i prodhimit 2017 | 5.500 Euro

2.920 km, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: e zeze, ju lutem vetem telefonata serioze ose whatsaapp.motori ka gervishtje tek nje nga plastikat anesore (krahu i majte).motori nuk ka asnje difekt dhe eshte ne gjendje te shkelqyer, Shitet Kawasaki Ninja 300 (winter edition) i vitit 2017, i cili eshte teper i vecante ne llojin e vet.Motori eshte i ardhur nga USA dhe ka qene me zero kilometra.Aktualisht ka 2920 km te cilat jane bere ne rruge te gjata dhe shume pak brenda TiranesMarsha =6Sistem ABS (para dhe mbrapa)Goma Bridgestone.Arsya pse shitet eshte per te kaluar ne nje kategori tjeter. Cmimi pak i diskutueshem

Botuar më 12/05/2023
5.500,00 euro

MOTORR I RI " SYM SYMPHONY" PRODHIM 2022 SYM SYMPHONY 200CC

viti i prodhimit 2022 | 2.200 Euro

1.000 km, 200 cc, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: kaf, PRODHIM VITI 2022, 1000KM

Botuar më 11/05/2023
2.200,00 euro

SHITET MOTORR Elektrik me bateri City Coco

60.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune. Ngjyre e verdhe.

Botuar më 30/04/2023
60.000 leke

Yamaha MOTOTRRA NE SHITJE - 49 CC

90.000 Leke

49 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: jeshil+bardhë, Shitet Yamaha 49 CC në gjendje perfekte me dokumente të rregullta rifreskuar targa 3 muaj më parë

Botuar më 24/04/2023
90.000 leke

SHITET MOTORR Elektrik me bateri City Coco

60.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune. Ngjyre e verdhe.

Botuar më 19/04/2023
60.000 leke

Honda Motorr Honda Sh 125

1.100 Euro

Ne gjendje shume te mire pune, i sapo ardhur, me targa.

Botuar më 15/04/2023
1.100,00 euro

Motorr Elektrik me bateri, City Coco,

70.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune. Ngjyre e verdhe.

Botuar më 06/04/2023
70.000 leke
)