Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Piaggio Liberty

viti i prodhimit 2020 | 2.400 Euro

14.350 km, 125 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: gri, Shes Piaggio Liberty, viti 2020, 125 cc, scooter, automatic, ABS, fikje automatike në rast aksidenit, 14,350 km, taksa/kontrolli Teknik deri nentor 2024. 2,400 Euro (mund ta diskutojme nëse ju interson) me xham dhe valixhe origjinale. Blerë I ri në Piaggio Shqipëri, e kam përdorur vetëm unë. Tel. 0692021790.

Botuar më 30/01/2024
2.400,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 27/06/2023
890,00 euro
)