Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kawasaki Ninja 300 (winter edition)

viti i prodhimit 2017 | 5.500 Euro

2.920 km, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: e zeze, ju lutem vetem telefonata serioze ose whatsaapp.motori ka gervishtje tek nje nga plastikat anesore (krahu i majte).motori nuk ka asnje difekt dhe eshte ne gjendje te shkelqyer, Shitet Kawasaki Ninja 300 (winter edition) i vitit 2017, i cili eshte teper i vecante ne llojin e vet.Motori eshte i ardhur nga USA dhe ka qene me zero kilometra.Aktualisht ka 2920 km te cilat jane bere ne rruge te gjata dhe shume pak brenda TiranesMarsha =6Sistem ABS (para dhe mbrapa)Goma Bridgestone.Arsya pse shitet eshte per te kaluar ne nje kategori tjeter. Cmimi pak i diskutueshem

Botuar më 12/05/2023
5.500,00 euro
)